Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na lipiec 2017 r.

RÓŻA

INTENCJA NA LIPIEC 2017 R.

 

Matki Kościoła Za uczestniczących w Dziele Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, aby ich modlitwa i świadectwo przyczyniały się do nawrócenia serc rodziców oczekujących dziecka i odrzucających dar życia.
Wspomożenia Wiernych Za naszych kapłanów, brata zakonnego i siostry zakonne, za tych, którzy kiedyś pełnili służbę w naszej parafii, niech w nich tętni żywa w uczynkach wiara, niezłomna w próbach nadzieja, gorąca w zamiarach miłość.
Królowej Apostołów O rozwagę dla kierowców, bezpieczeństwo na drogach dla wszystkich podróżujących w okresie wakacji.
Ucieczki Grzeszników O łaskę zdrowia dla naszych chorych kapłanów i wszystkich chorych z naszej parafii.
Królowej Korony Polskiej O pokój w Syrii i na całym świecie. O położenie kresu wszelkiej przemocy i wszelkim konfliktom zbrojnym.
Św. Dominika Savio O nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne w szczególności z naszej parafii.
Królowej Pokoju O Boże błogosławieństwo w budowie naszej świątyni, byśmy jak najszybciej to dzieło ukończyli, na cześć i chwałę Boga i na pożytek całej naszej wspólnoty parafialnej.
Niepokalanego Poczęcia NMP O szczęśliwe, bezpieczne wakacje dla dzieci i młodzieży oraz o rozwagę i oddanie dla ich opiekunów i wychowawców.
Zwiastowania NMP By Maryja otaczała troskliwą opieką a Pan Bóg wspierał swoją łaską naszego arcybiskupa Andrzeja Dzięgę.
Św. Józefa O dobrą pogodę sprzyjającą urodzajnym plonom i dla rolników na czas prac polowych.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes Aby okres urlopowy służył odnowie miłości małżeńskiej, wzmacnianiu więzi rodzinnych a nigdy nie stawał się okazją do niewierności i rozłamów.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 26 June 2017 (14:33)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj


WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2017 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu