Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na wrzesień 2017 r.

 

Matko Kościoła wstawiaj się za nami

RÓŻA INTENCJA NA WRZESIEŃ 2017 R.
Matki Kościoła Za nauczycieli, wychowawców i uczniów rozpoczynających rok szkolny o nowe siły w kształtowaniu wiedzy i osobowości.
Wspomożenia Wiernych O potrzebne środki finansowe na przykrycie dachem murów naszego budującego się kościoła.
Królowej Apostołów Za chrześcijan prześladowanych z powodu swojej wiary, aby mogli bezpiecznie żyć i wyznawaćwiarę w Boga.
Ucieczki Grzeszników By pokrzywdzeni przez kataklizmy otrzymali wsparcie w odtwarzaniu utraconych warunków do godnego życia.
Królowej Korony Polskiej Za naszych kapłanów, aby sakramentalna posługa i codzienna modlitwa ożywiała ich pragnienie pomnażania chwały Bożej i zbawienia powierzonego im ludu.
Św. Dominika Savio Za naszą Ojczyznę, za rządzących i wszystkich posłów, polityków, by zapanował w niej pokój, spokój, mądrość a wszyscy szczerze i z oddaniem działali dla jej dobra.
Królowej Pokoju Za kraje pogrążone w ciemnościach wojny, ludzi zagrożonych głodem i terroryzmem, aby gorliwa modlitwa wierzących, wysiłki odpowiedzialnych za losy narodów oraz postawa wszystkich ludzi dobrej woli przyniosły światu sprawiedliwość i pokój.
Niepokalanego Poczęcia NMP Za ludzi chorych, cierpiących, przebywających w szpitalach, aby jak najszybciej spotkali się z uzdrawiającą łaską Boga.
Zwiastowania NMP O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w szczególności z naszej parafii.
Św. Józefa By Maryja otaczała troskliwą opieką a Pan Bóg wspierał swoją łaską naszego arcybiskupa Andrzeja Dzięgę.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes O rozumne decyzje przywódców państw europejskich w kwestii imigrantów, wobec masowego ich napływu, zagrażającego kulturze i wartościom europejskim.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 31 August 2017 (08:34)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2017 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu