Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na październik 2017 r.

 

Maryjo, idąc za Twoim wezwaniem odmawiamy różaniec ofiarując go w następujących intencjach:

RÓŻA INTENCJA NA PAŹDZIERNIK 2017 R.
Matki Kościoła O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w szczególności z naszej parafii.
Wspomożenia Wiernych Za ludzi religijnie zagubionych i przeżywających trudności w wierze, aby zdołali bezgranicznie zaufać Bogu i aby znaleźli oparcie we wspólnocie wierzących.
Królowej Apostołów Za przywódców państw i narodów, aby w świecie pełnym podziałów, niepokoju i wojen czynili wszystko, co tylko możliwe w służbie pokoju i wzajemnego zrozumienia.
Ucieczki Grzeszników O przemianę serc rodziców, którzy nie kochają swych dzieci i przed urodzeniem chcą odebrać im życie.
Królowej Korony Polskiej By Maryja otaczała troskliwą opieką a Pan Bóg wspierał swoją łaską naszego arcybiskupa Andrzeja Dzięgę.
Św. Dominika Savio Aby w naszych rodzinach, w środowiskach podwórkowych, dziecięcych, młodzieżowych rozwijała się ufna, pokorna modlitwa różańcowa, zdolna oświecić umysły, poprawić ludzką wolę.
Królowej Pokoju Za dzieci, które w tym roku katechetycznym przystąpią do pierwszej Komunii św. i za kandydatów do bierzmowania - o otwarcie się na łaskę Bożą.
Niepokalanego Poczęcia NMP O nowych ofiarodawców i przypływ środków finansowych na spłatę naszych parafialnych zobowiązań za wykonane prace budowlane przy wznoszeniu naszego sanktuarium św. Jana Bosko.
Zwiastowania NMP O zdrowie, siły, zapał, wrażliwość na natchnienia Ducha Świętego dla naszych kapłanów, brata zakonnego i sióstr zakonnych.
Św. Józefa Aby chorzy i cierpiący znaleźli ukojenie w miłości tych, którzy o nich się troszczą i im pomagają.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes Za naszą Ojczyznę, aby wolna od wszelkich podziałów trwała w wierności Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 03 October 2017 (21:39)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2017 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu