Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na listopad 2017 r.

Rozważając tajemnicę życia, cierpienia i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa oczami i sercem Tej, która była Mu najbliższa - Maryi, zanosimy nasze ufne prośby

:

RÓŻA INTENCJA NA LISTOPAD 2017 R.
Matki Kościoła Za naszego arcybiskupa Andrzeja, jego biskupów pomocniczych, naszych kapłanów, by wypełnili swoje powołanie do końca tak, jak pragnie tego Kapłańskie Serce Jezusa Chrystusa.
Wspomożenia Wiernych Za fundatorów, ofiarodawców na rzecz budowy naszego kościoła, aby dobry Bóg wynagrodził ich poświęcenie obfitymi łaskami.
Królowej Apostołów O przypływ środków finansowych na spłatę zobowiązań za wykonane prace budowlane przy wznoszeniu naszego sanktuarium św. Jana Bosko.
Ucieczki Grzeszników Za tych, którzy oddali życie, abyśmy dziś mogli żyć w wolnej Ojczyźnie.
Królowej Korony Polskiej By powszechnie uznano prawo do życia każdego człowieka, od naturalnego poczęcia do naturalnej śmierci.
Św. Dominika Savio O pokój na świecie, by w żadnym zakątku ziemi ludzkość nie cierpiała z powodu nienawiści, która prowadzi do przemocy.
Królowej Pokoju Za żyjących w ubóstwie, za chorych i samotnych, aby doznali wrażliwości serc i pomocy innych ludzi.
Niepokalanego Poczęcia NMP Za tych, których Bóg wybiera i powołuje do świętej służby w Kościele, aby odważnie i z czystym sercem mogli podążać za Jego głosem.
Zwiastowania NMP Dla księdza Michała Sabady o światło Ducha Świętego w przygotowaniu i głoszeniu rekolekcji adwentowych w naszej parafii,  by zaowocowały one przeminą wielu serc ludzkich.
Św. Józefa Za naszą Ojczyznę, by w czasie narzucania narodom liberalnego ateizmu, pozostała wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii. 
Najświętszej Marii Panny z Lourdes O wierność chrześcijańskiemu dziedzictwu dla narodów Europy i obronę prawa narodów do samostanowienia.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 31 October 2017 (19:15)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu