Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE _ XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 06.07.2008

 

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 06.07.2008
1.W okresie wakacyjnym w niedzielę - DODATKOWO BĘDZIE MSZA ŚW. O GODZ. 20.00.KANCELARIA PARAFIALNA jest czynna we wtorki i piątki w godz. od 9.30 do 10.00 i od 16.30 do 17.30.
2.Jutro wspominamy naszych drogich zmarłych. O 18.00 Różaniec za zmarłych a następnie Msza św. zbiorowa. Imiona zmarłych składamy na ołtarzu Wspomożycielki. Na zakończenia Modlitwy Ćwiczenia Dobrej Śmierci.
3.Spotkanie STOWARZYSZENIA SALEZJANÓW WSPÓŁPRACOWNIKÓW w środę o g. 18.00. Szczegółowe informacje u koordynatora.
4.W poniedziałek po Mszy św. wieczornej – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU przed NABOŻEŃSTWEM UZDROWIENIA.
5.We wtorek – NABOŻEŃSTWO UZDROWIENIA. O godz. 18.00 Różaniec do NMP, o 18.30 EUCHARYSTIA o uzdrowienia, a następnie Modlitwy o uzdrowienia przed Najświętszym Sakramentem i Apel Jasnogórski. Zapraszamy.
6.W środę o godz. 18.00 STAŁA NOWENNA DO WSPOMOŻYCIELKI – składamy prośby i podziękowania. Po Mszy św. modlitwy wstawiennicze i modlitwy przed Ołtarzem Wspomożycielki.
7.W piątek obchodzimy ŚWIĘTO ŚW. BENEDYKTA OPATA, PATRONA EUROPY. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji wspólnoty narodów Europy.
8.W sobotę o 8.40 śpiew Godzinek do MB. Zapraszamy.
9.W przyszłą niedzielę o g. 12.00 Mszę Św. Prymicyjną odprawi KS. JACEK KOSMATKA, który od tego roku będzie pracował w naszej parafii. Na koniec udzieli wszystkim obecnym specjalne prymicyjne błogosławieństwo. Zapraszamy.
10.   Nasza parafia organizuje w okresie wakacyjnym PÓŁKOLONIE DLA DZIECI w terminie od 28 lipca do 8 sierpnia 2008. Zapisy Oratorium.
11.   Zachęcamy do włączania się do PIELGRZYMEK organizowanych z naszej Parafii.
12.   Zachęcamy do lektury „Niedzieli”, w której znajdują się artykuły przybliżające postać ŚW. PAWŁA, umieszczone z racji przeżywanego ROKU APOSTOŁA NARODÓW, odnajdziemy również Zasady Kulturalnego Kierowcy – tak potrzebne podczas podróży wakacyjnych. Natomiast „LIST” porusza tematy: „Jak modlić się i medytować aby spotkać Boga?”, „Gdy dusza wyrywa się z ciała” oraz „Ekstaza, czyli odpoczynek od siebie”.
13.   Informujemy, że ośrodek Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Chrystiana” otrzymał nową siedzibę. Od 14 lipca będzie się mieścił przy ul. Kaszubskiej 20/3. Zachęcamy również do zapoznania się z lipcową ofertą Ośrodka „Z pomocą rodzinie”. Wszelkie informacje na tablicach ogłoszeniowych.
14.   Dziękujemy księdzu Misjonarzowi Krzysztofowi Owczarkowi za przybliżenie naszej wspólnocie parafialnej tematyki pracy w TANZANII. Ks. Krzysztof po zakończeniu Eucharystii będzie dzisiaj zbierał ofiary na rzecz misji wśród narodów Afryki. Za zrozumienie serdeczne Bóg Zapłać!

[1]      «      539      »      [569]

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu