Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie

Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa

 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 23.03.2008
1.      DROGA RODZINO PARAFIALNA I WSZYSCY GOŚCIE !
W tym szczególnym czasie Wielkiej Nocy uświadamiamy sobie kolejny raz w naszym życiu, że Jezus nie zmartwychwstał dla siebie. Przebył całą drogę życia na ziemi - aż do śmierci - i zmartwychwstał, aby nam otworzyć "drogę nową i żyjącą". Każdy chrześcijanin jednocząc się z Nim przez wiarę, nadzieję i miłość, idzie za Nim - tą właśnie drogą ofiary, "drogą nową i żyjącą". To nas zobowiązuje by nieustannie składać Bogu Dziękczynienie i czerpać z Daru Nowego Życia. Chrystus wzywa nas abyśmy jako Jego uczniowie przylgnęli do Nowej Drogi Życia i ukazywali jej wyjątkowość i piękno naszym braciom i siostrom.
Życzymy Wam, abyście dążyli do tego, co w górze, nie do tego, co na ziemi. Bądźcie dla waszych najbliższych świadkami i uczniami „Drogi nowej i żyjącej” . Ukazujcie piękno wiary w Jezusa Chrystusa w codziennym życiu. Bądźcie Jego Świadkami a Zmartwychwstały Chrystus niech Błogosławi każdą chwilę Waszego życia.
Tych wielkich darów Zmartwychwstałego Pana życzy wspólnota Księży Salezjanów św. Jana Bosko oraz pracujące w naszej Parafii Siostry Salezjanki. ALLELUJA !
 
2.      W NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO oraz w PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY Msze Św. według rozkładu niedzielnego
3.      Jutro ofiary przeznaczone są na KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI.
4.      We wtorek o godz. 19.15 SPOTKANIE MODLITEWNE. Zapraszamy!
5.      W środę o godz. 18.00 STAŁA NOWENNA DO WSPOMOŻYCIELKIskładamy prośby i podziękowania. Zapraszamy do włączenia się do STOWARZYSZENIA WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH. Ponadto po Mszy św. Modlitwy wstawiennicze i modlitwy przed obrazem Wspomożycielki.
6.      Zachęcamy do włączania się do PIELGRZYMEK organizowanych z naszej Parafii.
7.      W przyszłąNIEDZIELĘ UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.
8.      DZIĘKUJEMY Siostrom Salezjankom za przygotowanie Ołtarza Adoracji, kl. Pawłowi, bratu Janowi oraz młodzieży za zrobienie grobu Pańskiego. Dziękujemy za posprzątanie i udekorowanie naszej Kaplicy oraz wszystkim biorącym czynny udział w liturgii Wielkiego Tygodnia szczególnie naszym ministrantom. Wszystkim za wszelkie dobro w tych dniach uczynione składamy Serdeczne Bóg Zapłać!!!
9.      Przy wyjściu z kaplicy znajdują się kartki mówiące o Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego oraz o Marszu Życia, który odbędzie się 28.III.08.
10.Informujemy już dziś, że 4 IV. o godz. 15.00 odbędzie się modlitewny koncert Gospel z okazji kolejnej rocznicy śmierci Jana Pawła II.

[1]      «      558      »      [574]

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu