Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Żywy Różaniec


Galeria zdjęćAktualności

Intencje modlitwy różańcowej na kwiecień 2023 r.

W pierwszą sobotę miesiąca, 1 kwietnia w naszym kościele wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą Świętą o godz. 9.00. Po Eucharystii Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

Intencja papieska na kwiecień 2023 r.:

O kulturę niestosowania przemocy.

Módlmy się o budowanie kultury pokoju i niestosowania przemocy poprzez ograniczenie dostępu do broni dla państw i obywateli.

Czytaj więcej Komentarze (0) 31 marca 2023

Intencje modlitwy różańcowej na marzec 2023 r.

4 marca 2023 r. - w pierwszą sobotę miesiąca, w naszym kościele wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą Świętą o godz. 9.00. Po Eucharystii Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

Intencja papieska na marzec 2023 r.:

Za ofiary nadużyć.

Módlmy się za tych, którzy cierpią z powodu zła zadanego przez członków wspólnot kościelnych, aby w tym samym Kościele znaleźli konkretną odpowiedź na swój ból i cierpienie.

Czytaj więcej Komentarze (0) 01 marca 2023

List Moderatora diecezjalnego Żywego Różańca

 

Na wstępnie dziękuję za Waszą wierność codziennej modlitwie. Nie ustawajmy w modlitwie o pokój, szczególnie polecając Ukrainę. W rozpoczętym Wielkim Poście modlitwa jest jednym z uczynków pokutnych...

Czytaj więcej Komentarze (0) 23 lutego 2023

Intencje modlitwy różańcowej na luty 2023 r.

W 1. sobotę miesiąca, 4 lutego 2023 r. w naszym kościele wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą Świętą o godz. 9.00. Po Eucharystii Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

Intencja papieska na luty 2023 r.:
Za parafie
Módlmy się, aby parafie, w których centralne miejsce zajmuje komunia, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterskimi i otwartymi na najbardziej potrzebujących.

Czytaj więcej Komentarze (0) 01 lutego 2023

Intencje modlitwy różańcowej na styczeń 2023 r.

W 1. sobotę miesiąca, 7 stycznia wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą Świętą o godz. 9.00.

Intencja papieska na styczeń 2023 r.:
Za wychowawców
Módlmy się, aby wychowawcy byli wiarygodnymi świadkami, ucząc braterstwa zamiast rywalizacji i wspierając przede wszystkim wrażliwych młodych ludzi.

Czytaj więcej Komentarze (0) 05 stycznia 2023

Zbiórka ofiar na Misje

W związku z tegoroczną beatyfikacją Pauliny Jaricot – założycielki Żywego Różańca – pragniemy podkreślić zaangażowanie w Misje naszych wspólnot różańcowych. Jednym z przejawów tego będzie zbiórka drobnych ofiar na Misje, którą przeprowadzać będziemy przy okazji wymiany tajemnic...

Czytaj więcej Komentarze (0) 03 sierpnia 2022

© 2003-2023 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu