Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Żywy Różaniec


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na marzec 2022 r.

W 1. sobotę miesiąca, 5 marca br. wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą św. o godz. 9.00. Po Eucharystii zapraszamy na Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

Intencja papieska na marzec 2022 r.: O chrześcijańską odpowiedz na wyzwania bioetyczne.

Módlmy się, abyśmy my, chrześcijanie, w obliczu nowych wyzwań bioetycznych wspierali zawsze ochronę życia modlitwą i działaniami społecznymi.

RÓŻA INTENCJA NA MARZEC 2022 r.
Matki Kościoła O ustanie epidemii COVID-19 i Boże wsparcie dla wszystkich walczących z tą zarazą i niosących pomoc chorym.
Wspomożenia Wiernych Za młodzież, zwłaszcza za przygotowujących się do sakramentu bierzmowania, aby Boży płomień rozpalał ją do mężnego wyznawania wiary i służby w Kościele.
Królowej Apostołów O pokój Boży w sercach ludzi i o powrót pokoju na Ukrainie i pośród narodów Europy i świata.
Ucieczki Grzeszników O nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne w sposób szczególny z naszej wspólnoty parafialnej.
Królowej Korony Polskiej O Boże błogosławieństwo dla wszystkich angażujących się w budowę naszego Sanktuarium św. Jana Bosko oraz o potrzebne środki na jej ukończenie.
Św. Dominika Savio Za uczestniczących w dziele Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, aby ich modlitwa i świadectwo przyczyniały się do nawrócenia serc rodziców odrzucających dar życia.
Królowej Pokoju Za wszystkie dzieci, które w tym roku przystąpią do Pierwszej Komunii świętej i ich rodziny, aby potrafiły z otwartym sercem przyjąć Pana Jezusa.
Niepokalanego Poczęcia NMP Za księdza Marka Chmielewskiego, który będzie u nas prowadził rekolekcje wielkopostne a także na naszych księży: Mariusza i Mateusza, którzy będą głosić nauki rekolekcyjne w innych parafiach, aby Duch Święty dodawał ich słowom szczególniej mocy nawracania.
Zwiastowania NMP O Boże błogosławieństwo, świętość życia, gorliwość w posłudze i wierność powołaniu, dla wszystkich kapłanów i sióstr zakonnych posługujących w naszej parafii.
Św. Józefa Za wszystkich uczestniczących w rekolekcjach wielkopostnych w jakiejkolwiek formie, aby zaowocowały one zbliżeniem się do Boga.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes Za wszystkich rządzących dzisiejszego świata, aby Bóg oczyścił ich umysły z wszelkich błędów i serca z wszelkich nieprawości.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 01 marca 2022 (12:23)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2022 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu