Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Mecz z Wielgowem (02 października 2004 r.)

Zgodnie z planem w sobotę o 8.55 zebraliśmy się, aby wyruszyć na mecz do Wielgowa. Naszą wspólnotę reprezentowało 7 ministrantów. Krótki przebieg spotkania: w czwartej minucie po strzale Krzysztofa Jaszke prowadzenie obejmują gospodarze. Wyrównującą bramkę w 10 minucie zdobył Patryk Pociej. Po 6 minutach gry znowu prowadzenie obejmują gospodarze po strzale Piotra Żerebeckiego. Przed końcem pierwszej połowy, w 24 minucie spotkania wynik na 3:1 ustala Krzysztof Jaszke. Krzysztof po przerwie jeszcze dwukrotnie zdobywa bramki, w 45 i 52 minucie spotkania. Przy wyniku 5:2 dla gospodarzy, jako goście rozpoczęliśmy po strzale Łukasza Krajewskiego w 53 minucie "wyścig po remis". Niestety przed końcowym gwizdkiem udało się jedynie Patrykowi Pociejowi zdobyć jeszcze jedną bramkę w 61 minucie spotkania. 5:3 dla Wielgowa to ostateczny wynik tego spotkania.