Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia Parafialne 27.IV.2008

 

 
Dzisiaj z okazji obchodzonego Roku Zbigniewa Herberta o godz. 12.00, w bazylice katedralnej pw. św. Jakuba w Szczecinie, zostanie odprawiona Msza św. w intencji tego wielkiego poety, na którą serdecznie wszystkich zapraszamy. Program spotkań „Wspominamy Herberta”, które odbędą się w Szczecinie jest wywieszony na tablicy ogłoszeniowej.
We wtorek o godz. 19.15 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.
W środę o godz. 18.00 STAŁA NOWENNA DO WSPOMOŻYCIELKI – oraz HOŁD ŚW. JANOWI BOSKO z racji ostatniego dnia miesiąca. O g. 18.30 Msza Św. w intencji dobrodziejów budującego się kościoła. Po Eucharystii ucałowanie relikwii Św. Jana Bosko oraz modlitwy wstawiennicze i modlitwy przed Ołtarzem Wspomożycielki.
Od czwartku rozpoczyna się MIESIĄC MAJ POŚWIĘCONY NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNIE.NABOŻEŃSTWA posiadają w następujący porządek:
v    NABOŻEŃSTWO MAJOWE W KAPLICY o godz.18.00;
v    MAJÓWKI dla DZIECI, MŁODZIEŻY I ICH RODZICÓW ORAZ OGÓŁU WIERNYCH codziennie o godz. 20.00. W tym tygodniu Majówki pod Krzyżem przy naszej Kaplicy. Zatroszczmy się o przystrojenie kwiatami otoczenia naszych osiedlowych krzyży.
  1. W czwartek -I.V.08Święto Józefa Rzemieślnika Msze Św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.30.
  2. Z racji przerwy świątecznej i organizowanej w naszej Parafii Salezjańskiej Olimpiady Sportowej Ministrantów w dn. 1-3.V.08 PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA ze spowiedzią dla dzieci oraz miesięczne ODWIEDZINY CHORYCH odbędą się w przyszły piątek tj. 9 maja.
  3. W sobotę /3 maja/ UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI. Msze Św. w naszej Kaplicy o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 18.30. Pamiętajmy o przystrojeniu naszych domów flagami narodowymi.
  4. W sobotę o godz. 8.40 zapraszamy do śpiewania GODZINEK DO M.B.W sobotę ZMIANA TAJEMNIC ŻYWEGO RÓŻAŃCA po wieczornej Mszy Św.
  5. W przyszłą Niedzielę obchodzimy UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO.
  6. Zachęcamy do włączania się do PIELGRZYMEK organizowanych z naszej Parafii: do Wilna w maju; do Sanktuariów Polskich w lipcu; do Włoch w sierpniu; Medżugorie we wrześniu ido Ziemi Świętej i Egiptu w październiku. Zapisy w czwartki o g. 17.00.
  7. Zachęcamy do lektury miesięcznika „LIST”. Aktualne nr-y poruszają tematy: „Spowiedź, która boli” oraz ” Czy Bóg nas zaprogramował?”.

 

Dodał: 27 kwietnia 2008 (02:29)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu