Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia na Uroczystość Bożego Ciała (15.06.2017)

1.     W dniu dzisiejszym przeżywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa Chrystusa. Po Mszy św. o godz. 10.30 wyruszy z parafialnego kościoła procesja Eucharystyczna do czterech Ołtarzy. Nie będzie dzisiaj mszy św.  o 12.00 i 13.15.

2.     Podziękowanie na zakończenie procesji. Dziękuję wszystkim osobom, które przygotowały poszczególne ołtarze – za poświęcony czas, podjęty trud i wydane środki. Dziękuję Ministrantom i Służbie Liturgicznej. Wszystkim współbraciom salezjanom. Panu Organiście Tomaszowi. Panu kościelnemu. Siostrom Salezjankom i Salezjanom. Dziękuję orszakowi procesyjnemu: paniom i panom niosącym sztandary, dzieciom pierwszokomunijnym, młodzieży. Szczególne podziękowanie kieruję do najmłodszych dziewczynek, które pod okiem sióstr salezjanek ścieliły dywan z kwiatów przed Panem Jezusem. Dziękuję Rodzicom wszystkich dzieci, bez Was Pan Jezus nie mógłby im pobłogosławić.

Dziękuję Policji za bezpieczne przeprowadzenie orszaku przez nasze osiedla.

Dziękuję wszystkim parafianom za udekorowanie domów, za obecność, modlitwę i wspólny śpiew. Za świadectwo Naszej wiary w obecność Pana Jezusa w Eucharystii.

3.     Dziś nabożeństwo czerwcowe o 17.30 oraz Msza święta o 18.00. Osoby, które nie uczestniczyły we Mszy świętej serdecznie zapraszamy. Udział w procesji nie zwalnia w tym dniu z udziału we Mszy świętej.

4.     Od jutra będziemy przeżywać Dni Eucharystyczne. Od jutra procesja Eucharystyczna – o 17.30. Zapraszamy w dalszym ciągu do udziału w orszaku procesyjnym, a dziewczynki do sypania kwiatów.

5.     W sobotę 17 czerwca zapraszamy na Imieniny Księdza Bosko – Parafialny Festyn. Świętowanie rozpoczniemy modlitwą Anioł Pański o godz. 12.00 w kościele a zakończmy o godz. 17.30 Nabożeństwem. Ministranci rozdają szczegółowe programy.

6.     Zakończenie Roku ministranckiego odbędzie się po festynie w sobotę.

7.     Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych.

8.     W ostatnim czasie odeszli do domu ojca: Edmund Małolepszy, l. 69; Józef Piasecki, l. 79. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

9.           Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Ks. Proboszcz 14 June 2017 (11:18)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu