Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 14. Niedzielę Zwykłą (09.07.2017 r.)

1.    Dziękujemy za ofiary złożone na budowę naszego kościoła. Zakończył się kolejny etap budowy. Za wykonane prace pozostaje nam jeszcze spora suma do zapłaty, którą będziemy spłacać w ratach. Przypominamy o możliwości wmurowania pamiątkowej tablicy-cegiełki w naszej świątyni. W jedną z pierwszych niedziel września zaprosimy chętne osoby do zobaczenia postępu prac.

 

Zapowiadana dzisiaj zbiórka ofiar na odbudowę katedry w Gorzowie będzie przeprowadzona w przyszłą niedzielę po Mszach świętych.

2.    Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory Śpiewane o godz. 17.30.

3.    Gościmy w naszej parafii dzieci z Wileńszczyzny. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu ich pobytu. Jutro rano dzieci powrócą na Litwę.

4.    W liturgii tego tygodnia: we wtorek – św. Benedykta opata; w środę – św. Brunona z Kwerfurtu; w czwartek – św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w sobotę – św. Bonawentury.

5.    W środę zapraszamy na nabożeństwo do Wspomożycielki o godz. 17.30.

6.    W sobotę o godz. 17.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy Różańcowej.

7.    W dalszym ciągu zachęcamy do udziału w wakacyjnej Szkole Biblijnej w dniach od 17 do 20 sierpnia. Szczegóły na plakatach.

8.    Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna jest we wtorki i piątki po południu, od 16.00 – 17.30. Sprawy pogrzebowe i Intencje Mszalne można zgłaszać po Mszach świętych w zakrystii.

9.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

10.          Z komunikatów Kurii:

Zapraszamy do udziału w 33 Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Więcej informacji na stronie: www.szczecinska.pl.

11.          Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych. Udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy bezpiecznej podróży oraz szczęśliwego powrotu.

12.          W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca: Teresa Wojciechowska, l. 79, zam. ul. 26 Kwietnia; Henryk Mróz, l.97, zam. ul. Santocka; Zofia Wasilewska, l. 70, zam. 26 Kwietnia; Wiktoria Szymkowiak, l. 103. Wieczny odpoczynek….

13.          Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Ks. Proboszcz 08 July 2017 (21:22)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu