Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę Zwykłą (23.07.2017 r. )

 

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na budowę naszego kościoła. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory Śpiewane o godz. 17.30.

 2. Dzisiaj o godz. 16.00 w Collegium Salesianum (sala nr 115) odbędzie się spotkanie popielgrzymkowe dla uczestników ostatniej pielgrzymki do Gietrzwałdu i Wilna.

 3. W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek – św. Kingi; we wtorek – św. Jakuba i św. Krzysztofa, w środę – św. Joachima i św. Anny; w sobotę –św. Marty.

 4. We wtorek po Mszach świętych o godz. 9.00 i 18.00 odbędzie się poświęcenie samochodów, rowerów i błogosławieństwo roztropnych kierowców. Zebrane w tym dniu ofiary będą przeznaczone na zakup środków transportu dla Misjonarzy.

 5. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Wspomożycielki o godz. 17.30.

 6. W przyszłą sobotę zapraszam chętnych panów do pomocy przy sprzątaniu placu budowy oraz nowego kościoła. Rozpoczęcie o 10.00. Dziękuję też panu Robertowi i Krzysztofowi, którzy w dniu wczorajszym podjęli się tych prac.

 7. W sobotę o godz. 17.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy Różańcowej.

 8. Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna jest we wtorki i piątki po południu, od 16.00 – 17.30. Sprawy pogrzebowe i Intencje Mszalne można zgłaszać po Mszach świętych.

 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

 10. Z komunikatów Kurii: Serdecznie zapraszamy na Uroczystości Odpustowe ku czci św. Jakuba Apostoła Patrona naszej Katedry, we wtorek, 25 lipca.

Zapraszamy do udziału w Jubileuszowej 25. Myśliborskiej Pieszej Pielgrzymce ze Szczecina pod hasłem „Miłosierne dłonie”, która odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia.

 1. Wszystkim solenizantom, jubilatom rozpoczętego tygodnia oraz przebywającym na wakacjach salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych.

 2. W ostatnim czasie odszedł do Domu Ojca: Piotr Duklanowski, l. 57. Wieczny odpoczynek….

Dodał: Ks. Proboszcz 22 July 2017 (17:06)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu