Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 23 Niedzielę Zwykłą (10.09.2017r.)

 1.   Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory śpiewane o godz. 17.30.

2.   W liturgii tego tygodnia: w środę – św. Jana Chryzostoma, w czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego (odpust w parafii św. Krzyża), w piątek – NMP Bolesnej, w sobotę – św. Korneliusza i św. Cypriana.

3.   We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia: o 17.30 – Różaniec, następnie Msza święta i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem o uzdrowienie duchowe i fizyczne dla uczestników i bliskich z ich rodzin.

4.   Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas codziennych wieczornych nabożeństw o 17.30.

5.   W przyszłą sobotę – 16 września – na godz. 15.00 - tak jak przed rokiem zapraszamy na „Grilla u Jana Bosko” (Family Potluck – każdy przynosi coś od siebie).

6.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

7.   Wszystkim solenizantom, jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych.

8.   Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na budowę naszego kościoła. Po Mszy świętej chętne osoby będą mogły z bliska zobaczyć postęp prac oraz pomodlić się w murach budującego się kościoła.

9.   W ostatnim czasie odeszła do Domu Ojca:  Janina Pawella, l. 91, zam. ul. Derdowskiego; Marian Serwinowski; l. 84, zam. ul. Santocka; Wojciech Arlet, l. 79, zam. ul. Kaliny; Olga Bartkiewicz, l. 80,zam. ul. Kaliny; Wieczny odpoczynek….

10.        Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Ks. Proboszcz 10 September 2017 (06:08)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu