Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 28. Niedzielę Zwykłą (15.10.2017 r.)

 1. Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.30.

 2. W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek – św. Jadwigi Śląskiej, we wtorek – św. Ignacego Antiocheńskiego, w środę – św. Łukasza, w piątek – św. Jana Kantego.

 3. W naszej świątyni Nabożeństwo Różańcowe (w tygodniu) po Mszy świętej o godz. 9.00 rano, oraz od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Dzieci i młodzież zapraszamy w tygodniu na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.00.

 4. We wtorek spotkanie Wspólnoty Bóg jest Miłością po wieczornej Mszy świętej. Proszę na spotkanie przynieść Pismo święte.

 5.  

  Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej zapraszamy na spotkanie w sobotę – 21 października o godz. 11. 00 w kościele (spotkanie zakończy się o 13.00).

 6. Przed kościołem są zbierane dzisiaj podpisy w ramach akcji „Zatrzymaj Aborcję”. Projekt ustawy #ZatrzymajAborcje zakłada usunięcie możliwości zabicia dziecka ze względu na podejrzenie niepełnosprawności bądź choroby. Zachęcam do poparcia tej inicjatywy. W tej akcji nie ma możliwości złożenia podpisu za pośrednictwem internetu.

 7. W kościele są wyłożone kartki do Wypominków. Wypisane kartki prosimy składać w zakrystii lub w kancelarii. Wzorem lat poprzednich imiona zmarłych będą wyczytywane wielokrotnie zgodnie z adresem podanym na kartce.

 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

 9. Z komunikatów Kurii:

Dziś, 15 października przypada Dzień Dziecka Utraconego: o 15.00 – modlitwa przy Pomniku Dziecka Utraconego na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie (kwatera 80, wejście od ul. Wierzbowej); o 18.00 Msza święta w kościele pw. św. Rodziny.

Ks. Arcybiskup zaprasza na uroczyste poświęcenie Figury Matki Bożej Fatimskiej, które odbędzie się dnia 18 października o godz. 10.00 przy siedzibie Kurii Metropolitalnej.

 1. Wszystkim solenizantom, jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych.

 2. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca: Stanisław Bartkiewicz, l. 78, zam. ul. Kaliny; Anna Gawlas, l. 69, zam. ul. Kaliny; Wieczny odpoczynek….

 3. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Ks. Proboszcz 14 October 2017 (21:48)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu