Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 32. Niedzielę Zwykłą (12.11.2017 r.)

1.    Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na budowę naszego kościoła.

2.    Zapraszamy dzisiaj na Wypominki za zmarłych o godz. 17.15.

3.    Wypominki za zmarłych podczas modlitwy różańcowej – codziennie o 8.15 i 17.15. Zarówno rano, jak i po południu odczytywane są te same listy zmarłych zgodnie z rozkładem zamieszczonym na tablicy ogłoszeń.

4.    W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek – wspomnienie pierwszy męczenników Polski; w piątek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej; w sobotę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.

5.    Wspólnotę Bóg jest Miłością oraz chętnych zapraszamy w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej na Adorację Najświętszego Sakramentu, która będzie przygotowaniem do wtorkowego Nabożeństwa Uzdrowienia.

6.    We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia. O godz. 18.00 Msza święta, a po niej modlitwy o uzdrowienie fizyczne i duchowe.

7.    Stowarzyszenie Czcicieli Maryi Wspomożycielki – ADMA – zapraszamy w sobotę 18-go listopada na Mszę świętą o godz. 9.00 oraz na konferencję po Mszy świętej.

8.    W przyszłą niedzielę dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę świętą o godz. 13.15.

9.    Z Komunikatów Kurii:

„Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w dniach od 16 do 27 listopada zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu w ołtarzu Światło Pojednania i Pokoju. ”

10.                      W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca: Jerzy Trębacz, l. 77, zam. ul. Santocka; Teresa Wojciechowska, l. 76, zam. Szczecin; Józef SKUZA, l. 83, zam. ul. Kaliny; Bolesław Grabiec, l. 94, zam. ul. Santocka; Leopold Nowak, l. 84, zam. ul. Santocka; Eugeniusz Walkowiak, l. 77, zam. ul. Witkiewicza. Wieczny odpoczynek….

11.                      Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Ks. Proboszcz 11 November 2017 (22:41)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu