Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 2. Niedzielę Zwykłą (14.01.2018 r.)

 1.    Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory śpiewane o godz. 17.30.

2.    W dniu dzisiejszym 100 osób z Salezjańskiej Organizacji Sportowej SL SALOS Szczecin wraz z ks. Tadeuszem Balickim udaje się na obozy wychowawczo-sportowe do Nowogardu i Rewala. Także 40 osobowa grupa młodzieży wraz z Siostrą Bożeną Salij i ks. Proboszczem udaje się na rekolekcje do Trzęsacza. Od jutra rozpoczną się półkolonie dla 70 dzieci pod kierownictwem ks. Dariusza Łokietka. Dzieciom i młodzieży życzymy owocnego wypoczynku, a wychowawcom cierpliwości i światła Ducha Świętego.

3.    We wtorek po wieczornej Mszy świętej odbędzie się spotkanie modlitewne wspólnoty Bóg jest Miłością.

4.    W środę zapraszamy na Hołd Wspomożycielce o godz. 17.30. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań kierowanych do Maryi.

5.    Kancelaria w tym tygodniu we wtorek – tylko przed południem, w środę i piątek – także po południu.

6.    Rozkład Kolędy na najbliższy tydzień:

Poniedziałek – 15 stycznia: 26 Kwietnia 55,57,59,61, 63, 65,

Wtorek – 16 stycznia: 26 Kwietnia 67, 69 oraz uzupełniająca.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, z którymi mogliśmy się spotkać w czasie wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za poświęcony czas, cierpliwość w oczekiwaniu na kapłana. Bóg zapłać także za ofiary złożone przy tej okazji. W czasie kolędy zostały przekazane koperty na Archidiecezjalne Seminarium Duchowne, które utrzymywane jest z ofiar całej Archidiecezji. Ofiarę w kopercie można złożyć na tacę w ciągu całego roku.

7.    W czwartek 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Szczegółowy harmonogram nabożeństw ekumenicznych w Szczecinie jest zamieszczony na gazetce.

8.    W piątek 19. stycznia przypadają imieniny naszych współbraci: ks. Mariusza Wencławka, ks. Mariusza Kowalskiego i ks. Henryka Saka. Za solenizantów będziemy modlić się na Mszy świętej wieczornej.

9.    Wszystkim solenizantom i jubilatom salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

10.          W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca: Teodor Kowalski, l. 67, zam. 26 Kwietnia; Izabela Mucha, l. 58, zam. ul. Witkiewicza; Anna Nowak, l. 87, zam. ul. Santocka; Józef Lopko l.78, zam. ul. Kaliny, Eleonora Polak-Rydzewski, l. 78, zam. Szczecin. Wieczny odpoczynek….

11.          Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Ks. Proboszcz 13 January 2018 (10:02)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu