Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 3. Niedzielę Zwykłą (21.01.2018 r.)

 1.    Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory śpiewane o godz. 17.30.

2.    Trwamy w tygodniu modlitw o jedność chrześcijan. Zapraszamy na nabożeństwa ekumeniczne. Szczegółowy rozkład na gazetce.

3.    W dniu dzisiejszym kolejne 100 osób z Salezjańskiej Organizacji Sportowej SL SALOS Szczecin wraz z ks. Tadeuszem Balickim udaje się na obozy wychowawczo-sportowe do Nowogardu, Rewala, Wałcza i Szamotuł. Wczoraj 20 osobowa grupa ministrantów wraz z ks. Leszkiem i ks. Mariuszem udała się na ferie zimowe do Szczyrku. Dzieciom i młodzieży życzymy owocnego wypoczynku, a wychowawcom cierpliwości i światła Ducha Świętego.

4.    W poniedziałek rozpoczyna się Nowenna do uroczystość św. Jana Bosko. Nowenna codziennie o godz. 17.30. W tym dniu w liturgii wspominamy bł. Laurę Vicunię – wychowankę sióstr salezjanek i patronkę wspólnoty sióstr w naszej parafii.

5.    We wtorek po wieczornej Mszy świętej odbędzie się spotkanie modlitewne wspólnoty Bóg jest Miłością.

6.    W środę w uroczystość św. Franciszka Salezego, na wieczornej Mszy świętej odbędzie się uroczyste odnowienie przyrzeczeń Salezjanów Współpracowników oraz przyjęcie nowej członkini.

7.    W czwartek – zapraszamy wdowcy, wdowców i osoby samotne na Mszę św. o godz. 9.00 w ich intencji oraz na spotkanie formacyjno-towarzyskie po Mszy św. w Oratorium.

8.    W sobotę o godz. 16.00 w Auli Collegium Salesianum rozpocznie się spotkanie z okazji Dnia Darczyńców Sanktuarium św. Jana Bosko.

9.    Kancelaria parafialna czynna we wtorek, środę i piątek od 9.30  do 10.30 i po południu od 16.00 do 17.30.

10.          Wszystkim solenizantom i jubilatom salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

11.          W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca: Janina Radczak, l. 85., zam. ul. 26 Kwietnia; Jędrzej Skowroński, l. 79, zam. ul. Santocka. Wieczny odpoczynek….

12.          Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Ks. Proboszcz 20 January 2018 (15:09)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu