Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na marzec 2018 r.

Maryjo, wspieraj nas w modlitwach za Rodziny, Parafię, Ojczyznę i cały świat.

RÓŻA INTENCJE NA MARZEC 2018 R.
Matki Kościoła Za wszystkie narody ziemi, aby sprawujący w nich władzę szczerze dążyli do wzrostu sprawiedliwości i utrwalania pokoju.
Wspomożenia Wiernych Za dzieci poczęte, aby zostały z miłością przyjęte przez ich rodziców.
Królowej Apostołów Za naszego arcybiskupa Andrzeja Dzięgę, by pod opieką Maryi, wspierany łaską Bożą, mógł się cieszyć wzrostem wiary i miłości we wspólnocie Ludu Bożego, któremu przewodzi.
Ucieczki Grzeszników Za naszych kapłanów, brata zakonnego i siostry zakonne - o potrzebne łaski i siły, o ducha ofiary i miłość, mocną wiarę i świętość w czynach.
Królowej Korony Polskiej O dobre owoce wielkopostnych rekolekcji parafialnych, jak i całego świętego czasu Wielkiego Postu.
Św. Dominika Savio O Boże błogosławieństwo, potrzebne środki na kontynuację budowy naszego sanktuarium św. Jana Bosko.
Królowej Pokoju Za nasze rodziny, aby nieustannie poddając się ożywczemu działaniu Ducha Świętego, były wspólnotami wiary i wzajemnej miłości.
Niepokalanego Poczęcia NMP O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w sposób szczególny z naszej wspólnoty parafialnej.
Zwiastowania NMP Za młodych, którzy przyjęli Sakrament Bierzmowania, aby mogło zakiełkować i wzrastać zasiane w nich ziarno darów Ducha Świętego.
Św. Józefa O światło Ducha Świętego dla spowiedników oraz o łaskę dobrej szczerej spowiedzi dla penitentów, w szczególności tych, którzy już dawno nie przystępowali do Sakramentu Pokuty.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes Za naszą Matkę Ojczyznę, aby wszystkie jej dzieci okazywały należny szacunek dla jej historii, tradycji, kultury i wszystkiego co dziś Polskę stanowi.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 26 February 2018 (17:57)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu