Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Miłosierdzia Bożego (08.04.2018 r.)

1.    Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na Nabożeństwo o 17.30 podczas, którego będziemy prosić o Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata.

2.    Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła.

 

3.    Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na wieczornej Mszy świętej chętne osoby będą mogły podjąć się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze święte w naszym kościele o 7.00, 9.00 i 18.00.

4.    We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia: o 17.30 – Różaniec, następnie Msza święta i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

 

5. Spotkanie Salezjanów Współpracowników odbędzie się w najbliższy czwartek po Mszy świętej wieczornej.

 

6.. W sobotę o godz. 15.00 rozpocznie się w kościele Skupienie dla Małżeństw w ramach spotkań Małżeńskich „Kana”. Spotkanie poprowadzi i konferencję wygłosi ks. Andrzej Trojanowski TChr.

7. W przyszłą niedzielę dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii zapraszamy na Mszę o godz. 13.15, podczas której zostaną poświęcone stroje komunijne dzieci.

 

8. Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymkach organizowanych przez naszą parafię. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę po sanktuariach polskich w ostatnim tygodniu czerwca (650 PLN + 250 CZK). Więcej informacji na plakacie przy wejściu do kościoła.

9. Zapraszamy Mężczyzn do udziału w VII Pielgrzymce do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Wyjazd 21 kwietnia (sobota) o 5.00. Zgłoszenia i więcej informacji u ks. Proboszcza. Informujemy, że organizujemy również pielgrzymkę autokarową dla mężczyzn do Piekar Śląskich w dniach 26-27 maja.

 

10. Przed kościołem Caritas zbiera ofiary do puszek dla najbardziej potrzebujących.

11. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

 

12.                      Z komunikatów Kurii:

 

W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 z Jasnych Błoni wyruszy Marsz dla Życia. Serdecznie zapraszamy.

 

13.                      W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca: Wielisława Kot, l. 73, zam. ul. Derdowskiego; Elżbieta Antkowiak, l. 51, zam. w Szczecinie. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

 

14.                      Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Ks. Proboszcz 07 April 2018 (17:13)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu