Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (20.05.2018 r.)

 1.    Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwa Majowe: o 17.30 w kościele i o 19.30 przy krzyżu na ul. Derdowskiego.

2.    Dziś na Mszy świętej o godz. 13.15 dzieci klas IV w rocznicę Pierwszej Komunii Świętej będą dziękować Panu Bogu za dar Eucharystii. Za tydzień na Mszy świętej o 10.30 – dziękczynienie klas V za dwa tygodnie – dziękczynienie klas VI.

Parafialny Zespół Caritas przeprowadza dziś zbiórkę ofiar do puszek na rzecz potrzebujących z naszej parafii, którym systematycznie udzielana jest pomoc.

3.    (o 10.30) Dziękujemy dzieciom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej nr 51 za przygotowanie programu upamiętniającego i przypominającego postać św. Jana Pawła II.

4.    Jutro drugi dzień Zielonych Świątek - Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

5.    W czwartek 24 maja 2018r. o godz. 18:00 zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia ADMA na Mszę św. z okazji Uroczystości Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.

6.    W związku z przygotowaniami do parafialnego Festynu – Imienin Księdza Bosko (Niedziela, 17 czerwca 2018) prosimy chętne osoby o przekazywanie fantów na loterię oraz książek (w dobrym stanie) na kiermasz książek – można je pozostawić w kancelarii parafialnej. Także w tym roku prosimy o upieczenie ciast oraz zakwaszenie ogórków.

7.    Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę pod hasłem: Cud eucharystyczny w Legnicy, w dniach 25-30 czerwca.  Więcej informacji na plakacie przy wejściu do kościoła.

8.    W najbliższą sobotę w Lądzie nad Wartą odbędą się święcenia kapłańskie trzech diakonów z pilskiej prowinicji salezjanów. W uroczystości będzie uczestniczyć delegacja z naszej parafii, a wszyscy ogarnijmy modlitwą nowych kapłanów.

9.    Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

10.                      Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.

11.                      W ostatnim czasie odeszły do Domu Ojca: Leonarda Borucka, l. 77, zam. ul. Kaliny; Eugenia Blomberg, l. 93, zam. w Szczecinie. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

12.                      Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Ks. Proboszcz 18 May 2018 (09:25)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu