Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 10. Niedzielę Zwykłą (10.06.2018 r.)


 1. Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwa Czerwcowe o 17.30.

 2. Radę Wspólnoty Wychowawczo-duszpasterskiej i wszystkie osoby zainteresowane pomocą przy parafialnym festynie zapraszamy na spotkanie organizacyjne jutro, w poniedziałek 11 czerwca o godz. 19.00 w Oratorium.

 3. Wszystkich Salezjanów Współpracowników zapraszamy na jutrzejsze spotkanie Rady Wychowawczo-duszpasterskiej o 19.00 w Oratorium.

 4. We wtorek po wieczornej Mszy świętej odbędzie się spotkanie modlitewne wspólnoty Bóg jest Miłością.

 5. W związku z przygotowaniami do parafialnego Festynu – Imienin Księdza Bosko (Niedziela, 17 czerwca 2018) prosimy chętne osoby o przekazywanie fantów na loterię oraz książek (w dobrym stanie) na kiermasz książek – można je pozostawić w kancelarii parafialnej. Także w tym roku prosimy o upieczenie ciast oraz zakwaszenie ogórków.

 6. Festyn parafialny rozpocznie się w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o 13.15. Zachęcamy do przeżycia kilku godzin w naszej wspólnocie parafialnej.

 7. W sobotę, 16 czerwca na Stadionie przy ul. Tenisowej o godz. 10.00 rozpocznie się festyn Salezjańskiej Organizacji Sportowej SL SALOS.

 8. W tym tygodniu (czwartek lub piątek) zostaną przywiezione do naszego kościoła używane ławki z Niemiec. W związku z tym proszę mężczyzn o pomoc w wyniesieniu krzeseł w środę 13 czerwca po Mszy św. o godz. 18.00. Proszę mężczyzn o poinformowanie mnie o gotowości przyjścia. Będzie potrzebna również pomoc przy wyładunku ławek, o terminie chętnych do pomocy powiadomimy telefonicznie.

 9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o godz. 12.00 ksiądz Inspektor Roman Jachimowicz przekaże funkcję Dyrektora salezjańskiej wspólnoty pw. św. Jana Bosko nowemu przełożonemu, którym zostaje ks. Dariusz Łokietek. Dotychczasowy przełożony - ks. Mariusz Wencławek - pozostanie na stanowisku Proboszcza Parafii.

 10. Wszystkich Członków Stowarzyszenia Czcieli Maryi Wspomożycielki ADMA zapraszamy na Mszę świętą w sobotę 23 czerwca o godz. 9.00.

 11. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

 12. Z komunikatów Kurii: „Zapraszamy wszystkich do udziału we Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Wejmana w ramach spotkania Rodziny Radia Maryja, która będzie transmitowana w Telewizji TRWAM, w poniedziałek, 18 czerwca br. o godz. 18.00 w kościele pw. św. Jana Ewangelisty przy ul. Świętego Ducha w Szczecinie. W gablocie został zamieszczony szczegółowy program.”

 13. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych. W gronie jubilatów szczególnie pamiętamy o naszym księdzu Arcybiskupie, który w dniu 11 czerwca obchodzi 41. rocznicę święceń kapłańskich.

 14. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…

 15. Modlitwa do św. Michała Archanioła.


Dodał: Ks. Proboszcz 10 June 2018 (05:44)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu