Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na lipiec 2018 r.

Papieska intencja ewangelizacyjna na lipiec 2018: Aby kapłani, którzy w trudzie i samotności żyją swoją pracą duszpasterską, czuli się wspomagani i pokrzepiani przez przyjaźń z Panem i braćmi.

RÓŻA INTENCJA NA LIPIEC 2018
Matki Kościoła Za księdza Mariusza Kowalskiego i siostrę Danutę Walków - o otwarte przyjęcie ich w nowym miejscu i ofiarną służbę Chrystusowi w ludziach, do których zostali posłani.
Wspomożenia Wiernych Za rodziny chrześcijańskie, aby odnowiły swoją świętość i stały się środowiskiem rodzenia się świętych powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
Królowej Apostołów Za wszystkich rozeznających swoje życiowe powołanie a w szczególności za młodzież, aby słysząc głos Chrystusa nie bali się pozytywnie odpowiedzić na Jego powołanie.
Ucieczki Grzeszników Aby prawo stanowione stało na straży każdego ludzkiego życia.
Królowej Korony Polskiej Za dzieci i młodzież, aby dobrze wykorzystali czas wakacji, odnowili siły fizyczne i duchowe nie zapominając o Panu Bogu.
Św. Dominika Savio O dobrą pogodę na czas żniw.
Królowej Pokoju O światło Ducha Świętego na drodze przygotowań XV Zwyczajnego Zgromadzenia Synodu Biskupów na temat młodzieży.
Niepokalanego Poczęcia NMP Za pielgrzymów i wszystkich podróżujących, aby Bóg ich prowadził i w bezpieczeństwie doprowadził do celu.
Zwiastowania NMP O łaskę zdrowia i świętość życia naszych kapłanów, sióstr i brata zakonnego.
Św. Józefa O pokój dla całego świata.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes O Boże błogosławieństwo dla wszystkich angażujących się w budowę naszego kościoła oraz o potrzebne środki na jej ukończenie.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 01 July 2018 (16:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu