Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 15. Niedzielę Zwykłą (15.07.2018 r.)


 1. W tym tygodniu w naszej wspólnocie powitamy młodzież z Ruchu Światło-Życie, która będzie przeżywać w Szczecinie Trzeci Stopień Oazy Żywego Kościoła.

 2. Kancelaria w wakacje czynna we wtorek i piątek od 16.00 do 17.30. Sprawy pogrzebowe i Intencje Mszalne można zgłaszać po Mszach świętych.

 3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

 4. Z komunikatów Kurii:

  Zapraszamy na uroczystości odpustowe ku czci Świętego Jakuba Apostoła, w środę, 25 lipca br. Punktem centralnym uroczystości będzie Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, która rozpocznie się o godz. 18.00.

   

  Uroczystość tą poprzedzą: Jarmark Jakubowy w dniach od 20 do 22 lipca (piątek - sobota - niedziela), którego organizatorem jest Fundacja Dzieło Św. Jakuba oraz Rekolekcje Jakubowe w dniach od 22 do 24 lipca (niedziela - poniedziałek - wtorek), które wygłosi ks. dr Piotr Donarski, dyrektor Katolickiego Radia Plus. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach oraz stronach internetowych: www.katedra.szczecin.pl oraz www.jarmarkjakubowy.pl”.

 5. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych. Udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy bezpiecznej podróży oraz szczęśliwego powrotu.

 6. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: Wieczny odpoczynek racz …

 7. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Ks. Proboszcz 14 July 2018 (15:57)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu