Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 28. Niedzielę Zwykłą (14.10.2018 r.)

 

 1. Przeżywamy dziś Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie Ojcowstwa”. Przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka ofiar na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Stypendyści Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia z okazji obchodów XVIII Dnia Papieskiego, zapraszają dzieci do wspólnej zabawy i gry fantowej w godz. 11.30 do 15.00 w Oratorium.

 2. Dziś na Sumie o godz. 12.00 modlitwie będzie przewodniczył ks. Zbigniew Hul, który w latach 2003-2009 był proboszczem naszej parafii, a w tym roku przeżywa Jubileusz 25-lecia kapłaństwa.

 3. Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Różańcowe w kościele o godz. 17.30. Dzieci i młodzież zapraszamy na Różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

 4. Zarząd Stowarzyszenia ADMA zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 19.00 na plebanii. Wszystkich członków ADMY zapraszamy na Mszę świętą o godz. 9.00 w przyszłą sobotę. Po Mszy świętej odbędzie się konferencja dla czcicieli Maryi Wspomożycielki Wiernych.

 5. Kancelaria w tym tygodniu czynna jest we wtorek, środę i piątek od 9.30 do 10.30 i od 16.00 do 17.30.

 6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny pod hasłem: „Pełni Ducha i posłani”.

 7. Za tydzień w trzecią niedzielę miesiąca będzie można złożyć tzw. „dar serca” tzn: produkty żywnościowe i środki czystość dla najbardziej potrzebujących objętych opieką przez parafialny zespół Caritas. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy używanej odzieży ponieważ nikt jej nie odbieta, a my nie posiadamy pomieszczenia na jej składowanie. Dziękujemy także za wszelkie ofiary składane do skarbonki z napisem CARITAS.

 8. Można już składać Wypominki za zmarłych. Kartki są wyłożone w kościele. Tradycyjnie będziemy odczytywać imiona zmarłych w poszczególne dni tygodnia zgodnie z adresem zamieszkania osób składających wypominki.

 9. Z komunikatów Kurii: 18 października w czwartek o godz. 18.00 w kościele Seminaryjnym przedstawiony będzie program słowno-muzyczny pt. Dar i Tajemnica - pontyfikat Jana Pawła II, z udziałem artystów: recytacja: Jerzy Zelnik, organy: Robert Grudzień; fletnia Pana i cymbały: Georgij Agratina. Wstęp bezpłatny.

 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

 11. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych.

 12. W ostatnim czasie odszedł do domu Ojca: Józef Wiergowski, l. 66, zam. ul. Jodłowa. Wieczny odpoczynek racz...

 13. Modlitwa do św. Michała Archanioła.


 

Dodał: Ks. Proboszcz 14 October 2018 (05:53)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu