Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na listopad 2018 r.

Papieska intencja ogólna na listopad: Aby język serca i dialogu przeważał zawsze nad językiem oręża.

RÓŻA INTENCJA NA LISTOPAD 2018 R.
Matki Kościoła Za zmarłych członków naszej Rodziny Różańcowej, za kapłanów którzy służyli w naszej parafii, za naszych nauczycieli i wychowawców, za naszych krewnych, aby osiągnęli pełnię życia wiecznego.
Wspomożenia Wiernych Za tych, którzy złożyli swe życie w ofierze za wolność Ojczyzny i spoczywają w bezimiennych grobach, aby doświadczyli wiecznego pokoju.
Królowej Apostołów Za przygotowujących się do Światowych Dni Młodzieży      w Panamie, aby wzrastał w nich duch ewangelizacyjny       a w czasie tego Święta Młodości napełniali się pragnieniem świętości.
Ucieczki Grzeszników Za naszych Pasterzy - biskupów Andrzeja i Henryka, niech doświadczają radości z umacniania się wiary w życiu powierzonych im wiernych.
Królowej Korony Polskiej Za dzieci nienarodzone, których życie jest zagrożone, niech w sercach matek zapłonie ogień miłości i akceptacji macierzyństwa a w ojcach odpowiedzialności za poczęte życie.
Św. Dominika Savio Za tych, którzy świadomie szerzą zło i zgorszenie - o opamiętanie i nawrócenie.
Królowej Pokoju Za chorych, cierpiących i żyjących w niedostatku, aby miłosierna pomoc ich bliźnich przyniosła im ulgę w niedoli.
Niepokalanego Poczęcia NMP Za tych, których Bóg wybiera i powołuje do świętej służby w Kościele, aby odważnie i z czystym sercem mogli podążać za Jego głosem.
Zwiastowania NMP O środki potrzebne do kontynuacji budowy naszego sanktuarium św. Jana Bosko i Bożą odpłatę dla wszystkich ofiarodawców.
Św. Józefa Za prześladowanych chrześcijan, by Bóg obdarzył ich swoją mocą i wytrwałością, aby w każdym ucisku w Nim pokładali całą swą ufność, a w cierpieniu wiernie o Nim świadczyli.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes Za naszą Ojczyznę, aby wszelkie spory mogły zostać rozwiązane w duchu jedności, prawdy i zrozumienia.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 01 November 2018 (20:58)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu