Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Wszystkich Świętych (1.11.2018 r. )


  1. Dziś w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze święte w naszej świątyni, jak w każdą niedzielę bez Mszy świętej o 13.15. O 17.30 zapraszamy na NIESZPORY ŚPIEWANE z Uroczystości Wszystkich Świętych.

  2. W dniach od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami. W czasie nawiedzenia cmentarza należy odmówić OJCZE NASZ i WIERZĘ W BOGA. Zgodnie z prośbą ks. Arcybiskupa w poszczególne dni będziemy modlić się w następujących intencjach: 3 listopada – za zmarłe ofiary wypadków drogowych i katastrof; 4 listopada – za ofiary aborcji oraz za zmarłe ofiary procedur „In vitro”; 5 listopada – za dzieci utracone; 6 listopada – za zmarłych i poległych, którzy życie oddali w służbie naszej Ojczyzny, w tym: żołnierzy, polityków oraz twórców życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego; 7 listopada – za tych, którzy nie wrócili z morza; 8 listopada – za zmarłych rodziców, nauczycieli, wychowawców i duchownych.

  3. W Dzień Zaduszny – 2 listopada – rano odwiedziny chorych. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, i 18.00. Okazja do spowiedzi podczas wszystkich Mszy świętych. Nie będzie Mszy z udziałem dzieci i dla młodzieży. O godzinie 17.00 rozpocznie się natomiast nabożeństwo za zmarłych, którzy odeszli do Domu Ojca w ciągu minionego roku (począwszy od 1 listopada 2017 roku). Zapraszamy szczególnie osoby, które w tym czasie żegnały swoich bliskich.

  4. Zapraszamy na Katechezę dla Dorosłych i Młodzieży jutro po Mszy świetej wieczornej.

  5. Wypominki za zmarłych podczas modlitwy różańcowej od 2 listopada – codziennie o 8.15 i 17.15, w niedzielę o 17.15. Zarówno rano o 8.15, jak i o 17.15 będą odczytywane listy zmarłych zgodnie z rozkładem:  w niedzielę – ul. Derdowskiego i Witkiewicza; w poniedziałek – Jodłowa, Obywatelska, Kłosowa, Janusza, Świerszczowa, Kosodrzewiny i spoza parafii oraz kartki bez podanej ulicy.; we wtorek – 26 Kwietnia (nr od 1 do 39);  w środę – 26 Kwietnia (numery od 41 do 69) i Kaliny (od 35 do 53);  w czwartek – Kaliny (od 1 do 33); w piątek – Santocka (od 12 do 15C);  w sobotę – Santocka (od 15 D do końca).

  6. W pierszą sobotę miesiąca wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą św. o godz. 9.00. Po Mszy zapraszamy na Nabożeńśtwo Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca.

  7. W niedzielę będziemy gościć Alumnów Salezjańskiego Seminarium Duchownego z Lądu nad Wartą. Będzie to okazja do wspólnej modlitwy oraz wsparcia finansowego formacji przyszłych kapłanów i wychowawców młodzieży.

  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – przed kościołem można dziś otrzymać za dobrowolną ofiarę salezjański magazyn DON BOSCO poświęcony tematyce odzyskania niepodległości.

  9. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek….

  10. Modlitwa do św. Michała Archanioła.


Dodał: Ks. Proboszcz 02 November 2018 (10:49)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu