Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na styczeń 2019 r.

Papieska intencja ewangelizacyjna na styczeń 2019 roku.: Za młodzież, szczególnie z Ameryki Łacińskiej, aby za przykładem Maryi odpowiedziała na wezwanie Pana do przekazywania światu radości Ewangelii.

RÓŻA INTENCJA NA STYCZEŃ 2019 ROK
Matki Kościoła Za wszystkich uczestników Światowych Dni Młodzieży w Panamie - o szczęśliwą podróż, owocne przeżycie tego czasu a także błogosławieństwo dla tych, którzy ich przyjmują.
Wspomożenia Wiernych O nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne w sposób szczególny z naszej parafii.
Królowej Apostołów O obfitość łask Bożych i opiekę Matki Bożej dla naszego arcybiskupa Andrzeja, naszych i wszystkich kapłanów.
Ucieczki Grzeszników O pokój na świecie.
Królowej Korony Polskiej Aby kolędowe wizyty duszapsterskie niosły błogosławieństwo dla przyjmujących je rodzin i przyczyniały się do wzrostu aktywnego uczestniczenia wiernych w życiu parafii.
Św. Dominika Savio Za wszystkich dotkniętych cierpieniem z powodu wypadków, kataklizmów i terroru, aby doświadczyli szczerej litości i pomocy od bliźnich i społeczności.
Królowej Pokoju O Boże błogosławieństwo przy budowie naszego Sanktuarium św. Jana Bosko i we wszystkich ważnych sprawach naszej Parafii w 2019 roku.
Niepokalanego Poczęcia NMP By wszystkie wydarzenia minionego roku w naszych rodzinach, w parafii, w Ojczyźnie, Bóg zanurzył w swoim Miłosierdziu a swoją Miłością otoczył nowy rok.
Zwiastowania NMP Za wszystkie dzieci poczęte, żyjące w łonach matek, by były otoczone miłością swoich rodziców.
Św. Józefa Za ludzi młodych, aby swoje życie traktując jako drogę zbawienia z wdzięcznością patrzyli w przeszłość, z odwagą przeżywali teraźniejszość i przyszłość budowali z nadzieją.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes Aby wszystkie Kościoły chrześcijańskie otworzyły się na tchnienie Ducha Świętego i w Jego świetle i mocy podjęły wezwanie do pełnej jedności wszystkich wyznawców Chrystusa.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 03 January 2019 (12:57)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu