Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego (13.01.2019 r,)


  1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Jednak zgodnie z tradycją dekoracje świąteczne i kolędy będą nam towarzyszyć do Święta Ofiarowania Pańskiego (2 lutego). Dlatego też zapraszamy dzisiaj na wspólne kolędowanie na godzinę 17.30.

  2. W tym tygodniu dobiega końca wizyta duszpasterska. W czwartek i piątek odbędzie się kolęda uzupełniająca, dla tych rodzin, z którymi nie spotkaliśmy się w wyznaczonym terminie i te rodziny wyraziły taką wolę.

  3. W sobotę na Mszy świętej o godz. 18.00 będziemy modlić się za solenizantów: ks. Mariusza Kowalskiego i ks. Henryka Saka. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  4. Już dziś zapraszamy na Salezjańskie Kolędowanie, które odbędzie się w niedzielę 20 stycznia o godz. 17.00 w naszym kościele. Kolędowanie poprowadzi schola dziecięca „Anioły księdza Bosko” i nasz parafialny chór Salesianum „Młodzie duchem”.

  5. Przypominamy, że w związku z wizytą duszpasterską, Kancelaria Parafialna czynna jest we wtorek, środę i piątek tylko w godz. od 9.30 do 10.30.

  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

  7. W ostatnim czasie odeszła do Domu Ojca: Wanda Skarżyńska, l. 88, zam. ul. 26 Kwietnia. Wieczny odpoczynek...

  8. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Ks. Proboszcz 12 January 2019 (22:50)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu