Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 4. Niedzielę Zwykłą (3.02.2019 r.)

1.Zapraszamy dzisiaj na Nieszpowy Śpiewane o godz 17.30.

2.W tym tygodniu wspominany we wtorek św. Agatę, w środę św. Pawła Mikę i Towarzyszy (męczenników Japonii).

3.  W poniedziałek (4 lutego) wypominki za zmarłych o godz. 17.30.

4.  Wzorem lat poprzednich zachęcamy naszych parafian do przekazania 1 % na rzecz dzieci i młodzieży objętych naszą opieką wychowawczą. Organizacją Pożytku Publicznego, przez którą możemy tego dokonać jest Salezjańskie Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży (KRS nr 0000061527). W zeznaniu podatkowym oprócz numeru KRS 0000061527 należy podać kod naszej placówki: Parafia – P-32

5.  Osobom, które chcą przekazać 1 % podatku proponujemy pomoc w wypełnieniu PIT-u. Przez najbliższe 4 tygodnie można pozostawić w kancelarii parafialnej np. PIT-40A, a od niedzieli 4 marca będzie można odebrać i podpisać wypełniony PIT. Dziękujemy osobom, które zgłosiły się, aby pomóc w wypełnianiu druków.

6.  Młodzież z SL Salos rozpoczyna drugą turę obozów sportowo-wychowawczych.

7.  Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.

8.  Z komunikatów Kurii: Zapraszamy wszystkich do udziału w uroczystości odsłonięcia Pomnika poświęconego Męczennikom Wołynia i Kresów Południowo-Wschodnich, która odbędzie się 9 lutego br. na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Wydarzenie to rozpocznie się o godz. 10.00 w Kaplicy Głównej, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich ofiar, pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. Kolejna część uroczystości odsłonięcia Pomnika rozpocznie się o godz. 11.30 i będzie miała charakter uroczystości państwowej.”

9.  Wszystkim solenizantom i jubilatom salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

10.         W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca: Franciszek Lenc, zam. ul. 26 kwietnia, l. 80; Marianna Szubcilska, l.63; Czesława Dziachan, zam. ul. Santocka, l. 91; Wieczny odpoczynek...

11.           Modlitwa do św. Michała Archanioła.

 

 

Dodał: Ks. Proboszcz 02 February 2019 (15:48)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu