Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 5. Niedzielę Zwykłą (10.02.2019 r.)

 

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła. Zgodnie z planem rozpoczęły się już prace związne z montażem dachu na naszym kościele. W związku z pracami wkrótce nie będzie możliwe przejście przez naszą posesję, za co przepraszamy.

  2. W poniedziałek, w liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. Na Mszach świętych o godz. 7.00, 9.00 i 18.00 chętne osoby będą mogły przyjąć sakrament chorych.

  3. We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia, które rozpocznie modlitwa różańcowa o 17.30, następnie Eucharystia i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

  4. W czwartek liturgiczne wspomnienie patronów Europy św. Cyryla i Metodego. O 18.00 na Mszy świętej spotka się Wspólnota Ministrancka.

  5. W piątek, 15 lutego zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami na spotkanie o godz. 19.00.

  6. W przyszłą sobotę rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński, który potrwa do niedzieli 24 lutego. Zainteresowane pary prosimy o zgłoszenia. Szczegóły na stronie www.janbosko.szczecin.pl.

  7. Stowarzyszenie Salezjanów Współpracowników organizuje w dniach 25 lipca – 2 sierpnia pielgrzymkę śladami św. Jana Bosko. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na plakacie przy wejściu do kościoła.

  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

  9. W ostatnim czasie odeszły do Domu Ojca: + Aleksandra Kunecka, l. 96; + Anna Jachimowicz, l. 72; + Władysława Lewandowska, l. 94; + Wanda Wiśniewska, l. 86. Wieczny odpoczynek...

  10. Modlitwa do św. Michała Archanioła. 


Dodał: Ks. Proboszcz 10 February 2019 (07:47)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu