Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 5. Niedzielę Wielkiego Postu (7.04.2019 r. )

1. Zapraszamy dzisiaj na Gorzkie Żale o 17.15.

2. We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia, które rozpocznie się modlitwą różańcową o 17.30. Następnie Msza święta i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

3. Zapraszamy na drogę krzyżową ulicami naszych osiedli, która obędzie się w piątek, 12-go kwietnia. W tym dniu nie będzie drogi krzyżowej o godz. 17.00. Rozpoczęcie około godz. 19.00 w kościele (po Mszy świętej o 18.00). Pójdziemy tradycyjną trasą do krzyża przy ulicy Derdowskiego.

4. Cartias rozprowadza świece, baranki i chlebki, z których dochód jest przeznaczony dla najuboższych. Jak przed rokiem, można również przygotować Torbę Miłosierdzia.

5. W czasie Wielkiego Postu dzieci ze Scholi rozprowadzają kartki świąteczne, z których dochód przeznaczony jest na zakup strojów dla dziewczynek.

6. Dziękujemy młodym wolontariuszom Caritas, którzy pod opieką siostry Bożeny przeprowadzili w dniu wczorajszym zbiórkę żywności w sklepie Biedronka. Dziękujemy także wszystkim darczyńcom, kórzy przekazali artykuły dla najbardziej potrzebujących.

7. Organizujemy dla młodzieży wyjazd na Archidiecezjalne Dni Młodych w dniach 1-3 maja. Koszt udziału 50 zł. Kartę uczestnika można odebrać w zakrystii po Mszy świetej. Termin zgłoszeń mija 12 kwietnia. Opiekunem młodzieży w Goleniowie będzie ks. Proboszcz.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

10. Pomódlmy się z naszych bliskich zmarłych: Wieczny odpoczynek...

11. Modlitwa do św. Michała Archanioła. 


Dodał: Ks. Proboszcz 06 April 2019 (08:45)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu