Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 3. Niedzielę Wielkanocną (5.05.2019 r. )

 1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo majowe o 17.30 w kościele oraz o 19.30 przy krzyżu na os. Przyjaźni. Od jutra nabożeństwa pod krzyżem na ul. Santockiej.

 2. W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Pierwszą godzinę adoracji poprowadzi wspólnota Przymierze Miłosierdzia, od 20.00 rozpocznie się cykl modlitwy różańcowej. Zakończenie Jerycha Różańcowego we wtorek wyjątkowo o godz. 16.00.

 3. Próby dla dzieci pierwszokomunijnych we wtorek, środę i czwartek o godz. 16.00.

 4. W środę przypadają imieniny ks. Stanisława Styrny, którego otaczamy serdeczną modlitwą. Z uwagi na stan zdrowia ksiądz Stanisław nie będzie przewodniczył Mszy świętej. W jego intencji odprawiona zostanie Msza święta o godz. 9.00. Po tej mszy świętej chętne osoby będą mogły odwiedzić księdza Stanisława na plebanii.

 5. Comiesięczna Msza święta dla wspólnoty ministranckiej i rodziców ministrantów odbędzie się w czwartek o godz. 18.00.

 6. W najbliższy piątek, 10 maja, odbędą się odwiedziny chorych przez kapłanów z sakramentami. Nowe osoby można zgłaszać po Mszy świętej w kancelarii.

 7. W sobotę – od godz. 10.00 – spowiedź przed Pierwszą Komunią.

 8. W sobotę o godz. 16.00 w Auli Salesianum (wejście do budynku przez Dom Zakonny - „N”) odbędzie się Uroczysta Gala Darczyńców, podczas której pragniemy podziękować dobrodziejom budowanego Sanktuarium Świętego Jana Bosko.

 9. Za tydzień w niedzielę o 10.30 nasza wspólnota będzie przeżywać uroczystą pierwszą komunię świętą naszych najmłodszych parafian. O 13.15 do pierwszej komunii przystąpią uczniowie Szkoły Fale. O 17.00 odbędzie się Nabożeństwo Majowe dla dzieci pierwszokomunijnych.

 10. Rocznicę Pierwszej Komunii świętej uczniowie klas czwartych będą obchodzić 19 maja na Mszy świętej o godz. 10.30.

 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 13. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

 14. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Ks. Proboszcz 04 May 2019 (16:58)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu