Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 18. Niedzielę Zwykłą (4.08.2019 r.)

 1. Zapraszamy dzisiaj na Cichą Adorację Najświętszego Sakramentu o 17.30.

 2. Jutro 62 zawodników Salezjańskiej Organizacji Sportowej SL Salos Szczecin pod kierownictwem ks. Tadeusza Balickiego rozpoczyna obóz wychowawczo-sportowy w Słubicach. W czasie tegorocznych wakacji w trzech obozach Salos-u uczestniczyć będą w sumie 253 osoby. Księdza Prezesa, dzieci, młodzież i wychowawców ogarniamy naszą modlitwą.

  W poniedziałek o 17.30 zapraszamy na Różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. W środę - z racji trwającego Jerycha nie będzie dodatkowego nabożeństwa. W sobotę zapraszamy na Różaniec po Mszy świętej wieczornej w ramach inicjatywy modlitewnej - Pięć Kilometrów Różańca.

 3. We wtorek po wieczornej Mszy świętej rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Zapraszamy do znalezienia chociaż jednej godziny, aby tutaj w kościele adorować Najświętszy Sakrament.

 4. Jak co roku zachęcamy do abstynencji w miesiącu sierpniu. Księga trzeźwości jest wyłożona przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego. Dzieło sierpniowej abstynencji jest wypowiedzeniem walki narodowej wadzie jaką jest pijaństwo i alkoholizm. O podjęcie całkowitej wstrzemięźliwości prosimy zwłaszcza młodych: mężczyzn i kobiety. W ten sposób nasze pokolenie przyczyni się do wypełnienia Jasnogórskich Ślubów Narodu.

 5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 6. Z komunikatów Kurii:

  „Zapraszamy do udziału w XXVII Pieszej Pielgrzymce ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu. Zapisy odbywają się na stronie internetowej www.mysliborska.pl do 22 sierpnia”. Naszych parafian zapraszamy do grupy św. Siostry Faustyny (grupa biała), której przewodnikiem w tym roku jest ks. Proboszcz Mariusz Wencławek.

 7. Wszystkim solenizantom, jubilatom rozpoczętego tygodnia oraz przybyłym na wakacje gościom salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 8. W ostatnim czasie odeszła do Domu Ojca: Irena Siemińska, l. 95, zam. ul. Santocka. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…

 9. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Ks. Proboszcz 04 August 2019 (06:05)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu