Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na wrzesień 2019 r.

Papieska intencja ogólna na wrzesień 2019 r.: Aby politycy, naukowcy i ekonomiści wspólnie pracowali dla ochrony mórz i oceanów.

RÓŻA INTENCJA NA WRZESIEŃ 2019 R.
Matki Kościoła Za naszych kapłanów, brata zakonnego i siostry zakonne, aby Pan Bóg wzmacniał ich swoją łaską na każdy dzień ich służby.
Wspomożenia Wiernych O łaskę zdrowia dla chorych a wśród nich księdza Lecha i księdza Stanisława. 
Królowej Apostołów Za wszystkich pracowników oświaty, aby swoją pracą i postawą wspierali wychowanie dzieci i młodzieży na ludzi kierujących się w życiu zasadami moralnymi i zatroskanych o dobro wspólne.
Ucieczki Grzeszników O przemianę serc i nawrócenie dla niewierzących, dla zagubionych i dla wrogów Kościoła Świętego.
Królowej Korony Polskiej O nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne w sposób szczególny z naszej wspólnoty parafialnej.
Św. Dominika Savio O rozwój wspólnoty ministranckiej i wszystkich innych wspólnot parafialnych, by wszyscy wierni mogli bardziej odkrywać i radośnie przeżywać jedność Kościoła w wielości charyzmatów.
Królowej Pokoju Za chrześcijan prześladowanych i mordowanych w różnych krajach, o dar męstwa i łaskę przebaczenia dla krzywdzicieli, oraz o opamiętanie prześladowców i odpowiedzialne postępowanie organizacji międzynarodowych.
Niepokalanego Poczęcia NMP Za naszego arcybiskupa Andrzeja Dzięgę, by Maryja otaczała Go troskliwą opieką a Pan Bóg wspierał swoją łaską.
Zwiastowania NMP O pokój wszędzie tam, gdzie trwają konflikty zbrojne.
Św. Józefa  O Boże błogosławieństwo przy budowie naszego kościoła i dla wszystkich darczyńców a także o bezpieczeństwo jego budowniczych.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes O Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 06 September 2019 (07:47)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu