Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną (18.04.2021 r.)

 1. Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Drogi Światła: „Osiem spotkań ze Zmartwychwstałym” o godz. 17.30.

 2. W poniedziałek po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.

 3. W środę o 17.30 zapraszamy na Hołd Wspomożycielce.

 4. W piątek 23 kwietnia o godz. 16.00 zapraszamy Mężczyzn na „Tysiąc Róż dla Maryi”. W czasie sześciogodzinnego nabożeństwa uczestnicy przejdą kilkanaście kilometrów, m.in. do Sanktuarium MB Fatimskiej na osiedlu Słonecznym.

 5. W sobotę o godz. 5.00 wyrusza X Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu. Pierwszy etap do Różańska odbędzie się samochodami osobowymi, drugi – z Różańska do Myśliborza – pieszo. Chętnych mężczyzn prosimy o zgłoszenia do księdza Proboszcza (termin zgłoszeń: wtorek, 20 kwietnia).

 6. Wszystkich członków Stowarzyszenia ADMA zapraszamy w sobotę, 24 kwietnia o godz. 9.00 na spotkanie formacyjne. Po Eucharystii krótka konferencja w kościele. Jest to dzień miesięcznego wspomnienia Wspomożycielki Wiernych.

 7. Także w sobotę, 24-go kwietnia Bractwo Więzienne św. Dobrego Łotra zaprasza ma Mszę świętą o godz. 15.00, w intencji o prawdziwą wolność fizyczną i duchową dla skazanych, byłych więźniów i trwających w nałogach oraz ich rodzin.

 8. Komunikat Kurii:
  „W niedzielę, 18 kwietnia br., zamiast dorocznego Marszu dla Życia, zapraszamy do udziału w akcji „USŁYSZ”, która odbędzie się przy figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach w Szczecinie od godz. 12.00 do 21.00. Akcja „USŁYSZ” będzie polegać na tym, że każdy popierający wartość życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmieci, będzie mógł dać o tym świadectwo poprzez uderzenie w dzwon „Głos Nienarodzonych”, który został pobłogosławiony przez Ojca Świętego Franciszka w ubiegłym roku w Rzymie.”

 9. Kancelaria w tym tygodniu czynna we wtorek, środę i piątek (9.30–10.30 i 16.00–17.30).

 10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 11. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Edward Staśkiewicz, l. 84, zam. ul. Kaliny;
  + Bronisława Stawinoga, l. 74, zam. ul. 26 Kwietnia.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…

 12. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

 

Dodał: Grzegorz 17 kwietnia 2021 (22:34)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2021 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu