Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego (23.05.2021 r.)

 1. Przeżywamy dziś Niedzielę Zesłania Ducha Świętego. Na Mszy świętej o godz. 10.30 odbędzie się „rocznica” Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 21. Dekoracja w kościele przypomina o wczorajszej uroczystości Jubileuszu 60-lecia kapłaństwa księdza Henryka Saka.

 2. Dziękujemy dzieciom komunijnym, ich rodzicom oraz wiernym składającym ofiary na rzecz misji sióstr salezjanek w Kamerunie. Zebrane zostało w sumie 3.310 złotych.

 3. Zapraszamy na Nabożeństwo Majowe w kościele dzisiaj o godz. 17.30, w tygodniu po Mszy świętej o godz. 9.00 (litania recytowana) oraz o godz. 17.30. Nabożeństwo Majowe przy krzyżu na naszych osiedlach codziennie o godz. 19.30, do końca miesiąca przy krzyżu przy ul. Derdowskiego.

 4. W poniedziałek przypada święto NMP Matki Kościoła, Patronki naszej Archidiecezji.

 5. We wtorek, będziemy obchodzić święto Wspomożycielki Wiernych.

 6. Członków Stowarzyszenia ADMA zapraszamy na spotkanie formacyjne w sobotę, 29 maja o godz. 9.00. Konferencję po Mszy świętej poprowadzi ks. Łukasz Śniady z parafii Przemienienia Pańskiego.

 7. Bractwo Więzienne świętego Dobrego Łotra, zaprasza na Mszę świętą 29 maja (sobota) o godz. 15.00, w intencji o prawdziwą wolność fizyczną i duchową dla skazanych, byłych więźniów, trwających w nałogach oraz ich rodzin.

 8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Najświętszej Trójcy.

 9. Na stronie parafialnej zamieszczona została informacja o kosztach montażu okien. Koszt większego okna to ponad 15 tys., mniejsze kosztować będzie ponad 8 tys. Takich okien potrzebujemy w sumie sześć kompletów na obie strony budowanej świątyni. Prosimy o modlitwę w intencji dobrodziejów.

 10. Pary przygotowujące się do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego zapraszamy do udziału w kursie przedmałżeńskim, który rozpocznie się 3 czerwca. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej parafii.

 11. Kancelaria w tym tygodniu czynna będzie we wtorek, środę i piątek.

 12. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 13. W ostatnim czasie odeszły do Domu Ojca:
  + Aniela Górska, l. 81, zam. ul. Santocka;
  + Janina Filipowska, l. 69, zam. ul. Santocka.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…

 14. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Gregory 22 maja 2021 (18:50)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2021 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu