Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na czerwiec 2021 r.

W pierwszą sobotę miesiąca, 5 czerwca br. wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą św. o godz. 9.00. Po Eucharystii zapraszamy na Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

Papieska intencja ewangelizacyjna na czerwiec 2021Za młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa wspierani przez chrześcijańskie wspólnoty, aby wzrastali w miłości i byli wobec siebie nawzajem wielkoduszni, wierni i cierpliwi.

RÓŻA INTENCJA NA CZERWIEC 2021 R.
Matki Kościoła Za młodzież, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania, aby na stałe odnalazła swoje miejsce w Kościele.
Wspomożenia Wiernych Za polityków, aby Bóg leczył ich serca z egoizmu i czynił z nich ludzi poszukujących sprawiedliwości i miłości społecznej.
Królowej Apostołów O rozwój takich mediów, które nie będą przyczyniały się do deprawacji dzieci i młodzieży, lecz będą miały udział w skutecznym wychowaniu i wpajaniu norm etycznych.
Ucieczki Grzeszników O łaskę powrotu do zdrowia dla chorych z rodzin naszej parafii.
Królowej Korony Polskiej O nowe, święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego w sposób szczególny z naszej parafii.
Św. Dominika Savio O pokój na świecie.
Królowej Pokoju Aby nasze rodziny umocnione duchem jedności i wzajemnej miłości, w obliczu współczesnych zagrożeń, były ostoją niezachwianej wiary i chrześcijańskich wartości.
Niepokalanego Poczęcia NMP O pomyślne zakończenie roku szkolnego i szczęśliwe wakacje, by były dla wszystkich czasem odpoczynku i nabrania nowych sił, ale zawsze przy Panu Bogu.
Zwiastowania NMP Aby Pan Bóg pobłogosławił trud wkładany w budowę naszego Sanktuarium św. Jana Bosko i wszystkim angażującym się w budowę.
Św. Józefa O potrzebne łaski dla kapłanów, brata i sióstr zakonnych, posługujących w naszej parafii.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes Za tych, którzy odeszli od Boga, porzucili Jego drogę, aby odkryli prawdę o Bożym miłosierdziu i powrócili na drogę zbawienia.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 06 czerwca 2021 (04:56)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2021 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu