Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na lipiec 2021 r.

Papieska intencja ogólna na lipiec 2021:
Abyśmy w konfliktowych sytuacjach społecznych, ekonomicznych i politycznych byli odważnymi i pełnymi pasji architektami dialogu i przyjaźni.

RÓŻA INTENCJA NA LIPIEC 2021 r.
Matki Kościoła Aby każde poczęte życie było przez rodziców przyjęte, otoczone miłością i bronione prawnie jako najwyższa wartość.
Wspomożenia Wiernych O pocieszenie dla strapionych, zdrowie dla chorych i ofiarną miłość tych, którzy im służą.
Królowej Apostołów O obfitość łask Bożych dla naszych kapłanów i sióstr zakonnych w szczególności dla kończących służbę w naszej parafii księdza Wiesława, siostry Bożeny i brata Stefana.
Ucieczki Grzeszników Za rodziny naszej parafii, by promieniały miłością, dobrocią, troską o dzieci i wzajemnym szacunkiem współmałżonków.
Królowej Korony Polskiej Za naszą młodzież - o mądre decyzje i właściwy wybór drogi życiowej.
Św. Dominika Savio O dobre przygotowanie naszej parafii i osobiste decyzje naszych parafian o uczestnictwie w Misjach u stóp Krzyża.
Królowej Pokoju O Boże błogosławieństwo przy budowie naszego sanktuarium św. Jana Bosko i dla wszystkich angażujących się w to dzieło.
Niepokalanego Poczęcia NMP O sprzyjającą pogodę na czas wzrostu i zbioru płodów ziemi.
Zwiastowania NMP O nowe, święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego w sposób szczególny z naszej wspólnoty parafialnej.
Św. Józefa O radosne, bezpieczne wakacje dla dzieci i młodzieży.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes Za kierowców i wszystkich użytkowników dróg o roztropność, rozwagę, poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne, jak i innych użytkowników dróg.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 11 lipca 2021 (04:01)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2021 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu