Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na wrzesień 2021 r.

W pierwszą sobotę miesiąca, 4 września br. wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą św. o godz. 9.00. Po Eucharystii zapraszamy na Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

Papieska intencja ogólna na wrzesień 2021:
Abyśmy wszyscy odważnie wybierali prosty i zrównoważony ekologicznie styl życia, doceniając młodych ludzi, którzy się w to mądrze angażują
.

RÓŻA INTENCJA NA WRZESIEŃ 2021 R.
Matki Kościoła Za naszych parafian - o umocnienia jedności małżonków, odnowienie życia rodzinnego i zwiększenie wrażliwości na potrzeby innych ludzi.
Wspomożenia Wiernych O Boże błogosławieństwo przy budowie naszego sanktuarium św. Jana Bosko i dla wszystkich angażujących się w to dzieło.
Królowej Apostołów Z rodziców i pedagogów, aby mieli odwagę proponować dzieciom i młodzieży najpiękniejszy sposób postępowania, ucząc ich budowania takich więzi, które wypływają z miłości,  prawdy i odpowiedzialności.
Ucieczki Grzeszników Aby każde poczęte dziecko mogło się bezpiecznie narodzić i wzrastać w kochającej je rodzinie.
Królowej Korony Polskiej O łaskę zdrowia, siły, zapał, wrażliwość na natchnienia Ducha Świętego dla naszych kapłanów i sióstr zakonnych.
Św. Dominika Savio O nowe, święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego w sposób szczególny z naszej wspólnoty parafialnej.
Królowej Pokoju Za naszą Ojczyznę, aby wszyscy Jej obywatele budowali dobro dla przyszłych pokoleń, aby była wolna i abyśmy byli solidarni a nie podzielni.
Niepokalanego Poczęcia NMP Aby chorzy, cierpiący, przebywający w szpitalach, jak najszybciej spotkali się z uzdrawiającą łaską Boga.
Zwiastowania NMP Za rządzących państwami, aby szanowali miejsce religii w życiu obywateli i ich postępowanie zgodnie z chrześcijańskim sumieniem.
Św. Józefa O pokój w Afganistanie i wszędzie tam, gdzie toczą się konflikty zbrojne, dokonywane są zamachy terrorystyczne.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes Aby Unia Europejska potrafiła czerpać inspiracje z chrześcijańskiego dziedzictwa, tworzącego jej historię i kulturę.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 01 września 2021 (17:46)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2021 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu