Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na październik 2021 r.

W 1. sobotę miesiąca, 2 października br. wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą św. o godz. 9.00. Po Mszy św. zapraszamy na Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

Papieska intencja ewangelizacyjna na październik 2021 r.:
Aby każda ochrzczona osoba angażowała się w ewangelizację, będąc otwartym na misje świadkiem Ewangelii.

RÓŻA INTENCJA NA PAŹDZIERNIK 2021 r.
Matki Kościoła O pełniejsze odkrycie piękna, prostoty i mocy modlitwy różańcowej i jej umiłowanie w rodzinach naszej parafii.
Wspomożenia Wiernych O zdrowie, siły, zapał, wrażliwość na natchnienia Ducha Świętego dla kapłanów i sióstr zakonnych naszej parafii.
Królowej Apostołów O Boże błogosławieństwo przy budowie naszego sanktuarium św. Jana Bosko i dla wszystkich angażujących się w to dzieło.
Ucieczki Grzeszników O skruszenie serc i nawrócenie zatwardziałych grzeszników.
Królowej Korony Polskiej O szybkie wyniesienie do chwały ołtarzy kardynała Augusta Hlonda -  Prymasa Polski oraz założycielki Żywego Różańca Pauliny Jaricot.
Św. Dominika Savio Aby chorzy i cierpiący znaleźli ukojenie w miłości tych, którzy o nich się troszczą i im pomagają.
Królowej Pokoju Za narody Europy, aby powróciły do swoich chrześcijańskich korzeni.
Niepokalanego Poczęcia NMP O nowe, święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego w sposób szczególny z naszej wspólnoty parafialnej.
Zwiastowania NMP Za rodziców, aby dołożyli starań o religijne wychowanie ich dzieci posyłając je na katechezę, przygotowania do Pierwszej Komunii świętej, sakramentu bierzmowania.
Św. Józefa Aby szkoły i uczelnie były wolne od ludzi promujących bezbożność i moralne zepsucie w imię źle pojętej tolerancji i otwartości.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes O ustanie pandemii koronawirusa i za wszystkie służby walczące z pandemią i jej skutkami.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 27 września 2021 (12:49)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2021 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu