Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćBędziemy gościć panią Anetę Barcik (24.10.2021)

W niedzielę 24. października będziemy gościć w naszej parafii wokalistkę i reżyser z Myśliborza, panią Anetę Barcik, która zaśpiewa podczas liturgii na wszystkich Mszach świętych oraz powie swoje świadectwo wiary: jak codzienne doświadczenie Jezusa Eucharystycznego zmieniło jej życie prywatne i zawodowe.

Po każdej mszy św., przy wyjściu, będzie możliwość nabycia płyty CD z jej śpiewem, w cenie 35 zł. (Płyta jest bardzo miłym prezentem chrześcijańskim na imieniny, urodziny lub na Święta Bożego Narodzenia).

Na YouTube można obejrzeć teledyski muzyczne Anety Barcik.


Aneta Barcik
"Twe Miłosierdzie jest piękne"

Aneta Barcik przez 25 lat mieszkała w Niemczech, w Hamburgu, studiowała muzykę w Anglii, w Londynie i jest absolwentką prestiżowej szkoły SOAS, Uniwersytetu Londyńskiego. Występowała w serialu w niemieckiej telewizji ZDF, śpiewała koncerty ze swoimi zespołami i pozostawiła swoją karierę muzyczną za zachodzie, aby opowiadać ludziom o Bogu.

Trzy lata temu wróciła do Polski, do Myśliborza, aby ewangelizować poprzez śpiew i film. Dwa lata temu nagrała płytę pt. „CZAS MIŁOSIERDZIA - Inspiracje zaczerpnięte z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu”. Rok temu nakręciła swój pierwszy film o dobrym kapłanie i otrzymała za niego 1. Nagrodę w jednej z kilku kategorii na XXXV Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów „KSF NIEPOKALANA 2020”. A w tym roku przygotowała wystawę #DLA ŻYCIA pod hasłem: „Jestem Mamą, kocham Dziecko ...od poczęcia”.

Dodał: Gregory 22 października 2021 (06:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2021 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu