Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu (12.12.2021 r.)

 1. W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy rekolekcje Adwentowe, które głosi ojciec Sebastian Stasiak, oblat Maryi Niepokalanej. Nauki rekolekcyjne w niedzielę na wszystkich Mszach świętych. W poniedziałek, wtorek i środę o godz. 9.00 i 18.00.

 2. W łączności z licznymi parafiami w Polsce, chcemy dzisiaj o godzinie 15.00 wyruszyć z naszej świątyni w procesji różańcowej. W czasie procesji odmówimy cztery części Różańca.

 3. Zapraszamy na Roraty codziennie o godz. 6.30.

 4. We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia po wieczornej Mszy świętej.

 5. W czwartek na wieczorną Mszę świętą, oraz na spotkanie po Mszy świętej, zapraszamy Absolwentów i byłych pracowników szkół salezjańskich, które mieściły się przy ulicy św. Jana Bosko.

 6. W sobotę, 18 grudnia zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia Maryi Wspomożycielki Wiernych ADMA do Oratorium na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się po Mszy świętej o godz. 9.00.

 7. W przyszłą niedzielę przypadają imieniny księdza Dyrektora Dariusza Łokietka. Za księdza solenizanta będziemy modlić się na Mszy świętej o godz. 12.00.

 8. Tradycyjną wizytę duszpasterską planujemy rozpocząć po Nowym Roku, w styczniu. Z zachowaniem niezbędnych zasad odwiedzimy tylko te osoby i rodziny, które złożą w kancelarii lub zakrystii zaproszenie na przygotowanym formularzu. Na zaproszenia czekamy do Świąt Bożego Narodzenia.

 9. Zachęcamy do włączenia się w akcję Paczuszka dla maluszka. Chętni mogą wziąć symboliczną bombkę z choinki w wejściu kościoła.

 10. Dziękujemy członkom Parafialnego Zespołu Caritas za rozprowadzanie świec Caritas, kartek świątecznym oraz wigilijnych opłatków.

 11. Kancelaria w tym tygodniu będzie czynna we wtorek, środę i piątek (9.30-10.30 i 16.00-17.30).

 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 13. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Czesław Prajsnar, l. 89, zam. ul. Kaliny;
  + Marianna Olczyńska, l. 72, zam. ul. 26 Kwietnia;
  + Romuald Tyszka, l. 53;
  + Irena Wiśniewska, l. 81, zam. ul. 26 Kwietnia;
  + Anna Kropielnicka, l. 93, zam. ul. Kaliny.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie...

 14. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Grzegorz 11 grudnia 2021 (18:08)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2022 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu