Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu (03.04.2022 r.)

 1. Zapraszamy dzisiaj na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.

 2. W poniedziałek o godz. 17.30 zapraszamy do modlitwy różańcowej za zmarłych, których imiona wypisane na kartkach składamy przy ołtarzu Wspomożycielki.

 3. W środę zapraszamy na Hołd Wspomożycielce o godz. 17.30, a po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na nabożeństwo do św. Józefa.

 4. Również w środę, po Nabożeństwie do świętego Józefa rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które potrwa do czwartkowej wieczornej Mszy świętej.

 5. W pierwszy czwartek zapraszamy ministrantów na Mszę świętą o godz. 18.00, a o godz. 23.00 wspólnota Wojowników Maryi zaprasza do wspólnego rozważania Godziny Męki Pańskiej.

 6. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Po Mszy świętej o godz. 9.00 (dla dorosłych), o 17.00 (z udziałem dzieci) i o 19.00 (dla młodzieży). Droga Krzyżowa o godz. 19.00 rozpocznie się przy krzyżu przed naszym kościołem, a zakończy przy krzyżu przy ulicy Kmiecej.

 7. W sobotę, 23 kwietnia po raz jedenasty odbędzie się pielgrzymka mężczyzn do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej parafii.

 8. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Męki Pańskiej, Niedzielę Palmową. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach świętych.

 9. Z komunikatów Kurii:
  „W środę, 6 kwietnia br., w ramach Drugiej Konsultacji Ekumenicznej odbędzie się w Szczecinie spotkanie Biskupów trzech chrześcijańskich wyznań z terenów przygranicznych nad Odrą i Nysą Łużycką. W tym dniu o godz. 16.30 w Katedrze będzie miało miejsce Nabożeństwo Ekumeniczne z udziałem wszystkich uczestników Konsultacji. Nabożeństwu będzie przewodniczył Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga, a homilię wygłosi Biskup ewangelicki Christian Stäblein z Berlina. Główną intencją modlitwy podczas Nabożeństwa będzie powrót pokoju na Ukrainę. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.”

 10. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie: we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30-10.30; 16.00-17.30).

 11. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 12. Pomódlmy się za tych, którzy w ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Józef Bryndza, l. 80, zam. ul. 26 Kwietnia;
  + Czesława Ryl, l. 94, zam. Szczecin;
  + Bożena Malicka, l. 72, zam. ul. 26 Kwietnia;
  + Jadwiga Kubaszewska, l. 89, zam. ul. Santocka;
  + Maria Polkowska, l. 88, zam. ul. Witkiewicza;
  oraz za wszystkich zmarłych w tych dniach na Ukrainie.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie...

 13. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Grzegorz 02 kwietnia 2022 (17:03)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2022 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu