Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (29.05.2022 r.)

 1. Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 12.00 będziemy dziękować Panu Bogu za Zgromadzenie Sióstr Salezjanek, które od 35 lat posługują w naszej parafii. Siostry w tym roku obchodzą 100 rocznicę działalności w Polsce oraz 150 lat istnienia Zgromadzenia. Ogarniamy Siostry serdeczną modlitwą i wdzięcznością za ich charyzmatyczną obecność pośród nas.
   
 2. Młodzież po Mszach świętych rozprowadza ciasto oraz „papieskie” kremówki. Uzyskane przy tej okazji środki finansowe zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów wyjazdu do Lizbony, na Światowe Dni Młodzieży w przyszłym roku.
   
 3. Zapraszamy na Nabożeństwo Majowe w kościele: dzisiaj o godz. 17.30, jutro tylko rano po Mszy św. o godz. 9.00, we wtorek rano i o 17.30.
  Nabożeństwo Majowe przy krzyżu na naszych osiedlach codziennie o godz. 19.30, do końca miesiąca przy krzyżu przy ul. Kmiecej (skrzyżowanie z ul. Morelową).
   
 4. Trwa nowenna do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy Nowenny łączymy z nabożeństwem wieczornym.
   
 5. W poniedziałek zapraszamy dzieci i młodzież z Salezjańskiej Organizacji Sportowej SL SALOS na comiesięczne spotkanie formacyjne w kościele o godz. 17.00.
   
 6. We wtorek, na wieczornej Mszy świętej spotkają się Salezjanie Współpracownicy.
   
 7. Od środy nabożeństwa czerwcowe w kościele przed Najświętszym Sakramentem odbywać się będą o godz. 17.30.
   
 8. Z racji pierwszej środy miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo do świętego Józefa po wieczornej Mszy świętej.
   
 9. W pierwszy czwartek zapraszamy wszystkich ministrantów i ich rodziny do wspólnej modlitwy na Mszy świętej wieczornej. O godz. 23.00 w czwartek wspólnota Wojowników Maryi zaprasza do rozważania godziny Męki Pańskiej.
   
 10. W pierwszy piątek odwiedziny chorych zgodnie z ustaleniami z duszpasterzami. Spowiedź na wszystkich Mszach świętych oraz dla dzieci od 16.30. Msza św. z udziałem dzieci o 17.00. Młodzież zapraszamy w piątek na Mszę św. o godz. 19.00.
   
 11. W pierwszą sobotę miesiąca mężczyźni zapraszają do wspólnego różańca swoje rodziny. Modlitwa rozpocznie się Mszą świętą w kościele pw. św. Jana Chrzciciela o 7.00.
   
 12. Wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą świętą o godz. 9.00. Po Mszy świętej zapraszamy do udziału w Nabożeństwie Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.
   
 13. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie tylko we wtorek i środę, przed i po południu (9.30-10.30; 16.00-17.30).
   
 14. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.
   
 15. Pomódlmy się za tych, którzy w ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Jan Ziarkowski, l. 89, zam. ul. 26 Kwietnia;
  + Józef Zdziarski, l. 87, zam. ul. 26 Kwietnia;
  oraz za wszystkich zmarłych w tych dniach na Ukrainie.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie...
   
 16. Modlitwa do św. Michała Archanioła.
   

 

Dodał: Grzegorz 28 maja 2022 (22:11)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2022 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu