Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę zwykłą (19.06.2022 r.)

 1. Zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe dzisiaj i w tygodniu o godz. 17.30 – z procesją Eucharystyczną do czwartku włącznie. W poniedziałek wyjątkowo nie będzie nabożeństwa wieczornego i procesji.
   
 2. Po Mszach Świętych przeprowadzamy dziś zbiórkę ofiar do puszek na rzecz dwuletniej Michalinki, która urodziła się z ciężką wadą serca. Bóg zapłać.
   
 3. W poniedziałek na Mszy Świętej o godz. 17.00 spotkają się dzieci, młodzież, trenerzy i opiekunowie z Salezjańskiej Organizacji Sportowej SL SALOS, aby uroczyście zakończyć rok wychowawczo-sportowy.
   
 4. W czwartek, w Dniu Ojca, jednocześnie na zakończenie Oktawy Bożego Ciała, zapraszamy na Uwielbienie "Powróćmy dziś do Pana". Rozpoczniemy Nabożeństwem i procesją Eucharystyczną o 17.30, a po Eucharystii o 18.00 zaproszony zespół z Podkarpacia poprowadzi Uwielbienie.
   
 5. Wszystkich ministrantów wraz z rodzinami zapraszamy w czwartek na Mszę Świętą o 18.00, na uroczyste zakończenie roku ministranckiego.
   
 6. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu na Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy modlić się z okazji imienin dwóch współbraci: ks. Jana Jermaka SDB i ks. Piotra Grzymały SDB.
   
 7. W sobotę, z okazji przypadających w minionym tygodniu imienin, będziemy modlić się za siostrę Elżbietę Młynarczyk FMA na Mszy Świętej o godz. 9.00.
   
 8. Wszystkich członków i sympatyków Stowarzyszenia ADMA zapraszamy na Eucharystię w sobotę o godz. 9.00. A także na wspólnotowe spotkanie przy grillu.
   
 9. Bractwo Więzienne świętego Dobrego Łotra zaprasza w sobotę, 25 czerwca o godz. 15.00 na Mszę Świętą w intencji: o prawdziwą wolność duchową i fizyczną dla skazanych, byłych więźniów, trwających w nałogach oraz ich rodzin.
   
 10. Także w sobotę, odbędzie się Męski Marsz „1000 Róż dla Maryi”. Rozpocznie się o godz. 6.00 w parafii św. Jana w Stargardzie, a zakończy w Sanktuarium Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kobylance. Kontakt do organizatorów na stronie parafialnej.
   
 11. W tym tygodniu dzieci i młodzież kończą rok szkolny i katechetyczny. Msza Święta dziękczynna za miniony rok szkolny dla dzieci ze szkoły podstawowej zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.
   
 12. W tym roku posługę duszpasterską w naszej parafii kończy ksiądz Mateusz Kopaniecki SDB. Za dar jego pracy z ministrantami, na katechezie z dziećmi, w świetlicy, zwłaszcza z dziećmi ukraińskich uchodźców, a także za głoszone Słowo oraz sprawowane sakramenty będziemy mieli okazję podziękować na Mszy Świętej w niedzielę o godz. 10.30.
   
 13. W pierwszych dwóch tygodniach wakacji, tradycyjnie Fundacja im. księdza Lucjana Gierosa organizuje półkolonie dla dzieci. Karty uczestników można odbierać w kancelarii, zakrystii lub Oratorium.
   
 14. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30-10.30; 16.00-17.30).
   
 15. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.
   
 16. Pomódlmy się za tych, którzy w ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Mieczysław Szych, l. 80, zam. ul. Kaliny;
  + Renata Herczyńska, l. 80, zam. ul. Kaliny;
  oraz za wszystkich zmarłych w tych dniach na Ukrainie.

  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie…
   
 17. Modlitwa do św. Michała Archanioła.
   

Dodał: Grzegorz 18 czerwca 2022 (17:19)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2022 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu