Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę zwykłą (10.07.2022 r.)

 1. Zapraszamy na Nabożeństwa wieczorne o godz. 17.30 w tym tygodniu: w środę - do Wspomożycielki Wiernych, w sobotę - Różaniec.

 2. Od jutra rozpoczyna się kolejny turnus półkolonii prowadzony przez Salezjańską Organizację Sportową SL SALOS Szczecin.

 3. We wtorek zapraszamy do wspólnej modlitwy na wieczornej Mszy Świętej za wstawiennictwem świętych Zelii i Ludwika Martin, których wspomnienie w tym dniu przypada. W naszej parafii posiadamy relikwie pierwszego stopnia tych świętych. To patronowie ludzi młodych rozeznających swoje powołanie ale także małżonków zmierzających się z różnymi troskami codziennymi. Oprawę liturgiczną przygotowały na ten dzień osoby posiadające szczególne nabożeństwo do świętych patronów.

 4. Od kilku dni przy wyjściu z naszej kaplicy znajduje się pamiątkowa tablica poświęcona osobie księdza Lecha Kasperowicza SDB. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za pokrycie części kosztów tablicy.

 5. Kancelaria w tym tygodniu czynna będzie we wtorek i piątek, tylko po południu (16.00-17.30).

 6. Wszystkim solenizantom, jubilatom i przybywającym na wakacje gościom, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 7. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie...

 8. Modlitwa do św. Michała Archanioła.
   

Dodał: Grzegorz 09 lipca 2022 (17:06)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2022 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu