Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćNoc walki Modlitewnej o Błogosławieństwo dla Polski (10/11 listopada)

⚔️1️⃣0️⃣➖️1️⃣1️⃣▪️1️⃣1️⃣▪️2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣⚔️

"Tak często słyszymy zdanie: "Piękną i zaszczytną rzeczą jest umrzeć zaszczytną Ojczyznę". Jednakże trudniej jest niekiedy żyć dla Ojczyzny. Można w odruchu bohaterskim oddać swoje życie na polu walki, ale to trwa krótko. Większym niekiedy bohaterstwem jest żyć, trwać, wytrzymać całe lata"

"Uświadomiliśmy sobie, że musi w naszym życiu narodowym istnieć prymat rodziny. W tym prymacie rodziny, tak jak w kołysce, najważniejszy jest prymat życia i obrony życia, gwarancja dla rodzących się Polaków, że ukształtowani mocami Bożymi pod sercami swych matek, będą mogli bezpiecznie w Ojczyźnie Polaków żyć, rozpocząć swoje dzieje, rozwijać się, służyć Ojczyźnie i wrócić do Ojca Niebieskiego, z którego wszystkie życie się wywodzi"

Czy te powyższe dwie sentencje wypowiedziane przez Prymasa Tysiąclecia, bł.ks.kard.Stefana Wyszyńskiego, nie są niczym innym jak przepowiednią na obecny czas, w którym przyszło nam egzystować 🤔

Zastanówmy się, i spójrzmy głęboko w nasze serca, które cierpią z utraty czegoś bardzo ważnego ...... czegoś lub kogoś. Jeśli tracimy w sercu Boga, to tracimy wszystko, w szczególności czystą miłość - miłość, którą jest sam Bóg.

Tylko w imię czego 🤔🤔🤔

Bracia i Siostry, umiłowani w Panu, serdecznie Was zachęcamy do głębokiej refleksji, a tym samym do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny, naszych rodaków, którzy utracili wiarę, nadzieję, a co najważniejsze miłość = Boga.

Z piątku na sobotę, w dniach 10-11 listopada br. zapraszamy Was kochani do wspólnej modlitwy 🔥😇🙏 za naszych bliźnich, rodaków, za Ojczyznę, która odbędzie się, podczas Nocy Walki o błogosławieństwo dla Polski, w Patafii pw.Św.Jana Bosko w Szczecinie 🙏🙏🙏🙏

ROZPOCZĘCIE ➡️ GODZ.20.00

ZAKOŃCZENIE ➡️ OK. GODZ. 1.00

Z błogosławieństwami 😇🙏
Wojownicy Maryi Szczecin 💪❤️⚔️🤗😇

(Chętni w uczestnictwie mogą zabrać ze sobą coś do picia i przekąszenia, ze względu na 5-godzinne Nabożeństwo. Toaleta będzie dostępna).

Po modlitwach, już w sobotę, około godziny 1.00 będzie kontynuowane Jerycho Różańcowe, które potrwa do popołudniowych Wypominek w sobotę.

 

Dodał: Grzegorz 01 listopada 2023 (08:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2023 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu