Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę zwykłą (04.09.2022 r.)

 1. Po wakacjach powracamy do możliwości przystąpienia do Spowiedzi świętej, poza Mszami Świętymi i nabożeństwami, także w dni powszednie w godzinach od 15.00 do 15.30. Od dzisiaj w niedzielę odprawiana jest Msza Święta o godz. 13.15.

 2. W poniedziałek o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji zmarłych, których imiona wypisane na kartkach pozostawiamy przy ołtarzu Wspomożycielki.

 3. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu potrwa do środowego nabożeństwa o 17.30.

 4. W środę po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na Nabożeństwo do świętego Józefa.

 5. W czwartek na Mszy świętej o godz. 18.00 Wspólnota Ministrancka rozpocznie kolejny rok formacji i służby przy ołtarzu. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie ministrantów i ich rodziców z nowym opiekunem ks. Tomaszem.

 6. W przyszłą niedzielę, na Mszy Św. o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie tornistrów dzieci z klas pierwszych.

 7. Również w niedzielę, 11 września 2022 roku zapraszamy na spotkanie organizacyjne ws. wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie w 2023 r.: o godz. 18.00 - Msza Święta w kościele; po Mszy - spotkanie w Starym Oratorium. Na to spotkanie zapraszamy także rodziców, którzy biorą na siebie ciężar finansowy wyjazdu swoich dzieci.

 8. Prosimy rodziców dzieci klas trzecich o zgłaszanie dzieci do przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. Na stronie parafialnej zamieszczony jest formularz zgłoszenia, do którego dołączamy świadectwo chrztu dziecka i ewentualne pozwolenie z parafii. Zachęcamy, aby przygotowanie odbywało się w parafii, do której rodzice wraz z dziećmi uczęszczają na niedzielną eucharystię.

 9. Pary przygotowujące się do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego zapraszamy do udziału w kursie przedmałżeńskim, który odbędzie się w dniach 24 i 25 września oraz 1 i 2 października br. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej parafii.

 10. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30-10.30; 16.00-17.30).

 11. Wszystkim solenizantom i jubilatom, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 12. W ostatnim czasie odszedł do Domu Ojca:
  + Jan Szajek, l. 89, zam. Szczecin;
  Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie...

 13. Modlitwa do św. Michała Archanioła.
   

Dodał: Grzegorz 03 września 2022 (22:22)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2022 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu