Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę zwykłą (11.09.2022 r.)

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła. Trwające prace na podwórku są związane z naprawą ogrzewania w budynku obecnej kaplicy. Przepraszamy za utrudnienia komunikacyjne.
   
 2. Zapraszamy dzisiaj na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy o godz. 17.30.
   
 3. Dzisiaj po wieczornej Mszy Świętej spotkanie dla młodzieży udającej się na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie w 2023 roku.
   
 4. W tym tygodniu nabożeństwa o 17.30: w poniedziałek adoracja w ciszy, we wtorek do św. Jana Bosko, w środę Hołd Wspomożycielce, w czwartek powołaniowe, w piątek do Miłosierdzia Bożego, w sobotę – różaniec.
   
 5. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej.
   
 6. We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia, które rozpocznie się Nabożeństwem o godz. 17.30, następnie Msza Święta o godz. 18.00 i modlitwa przed Najświętszym Sakramentem o uzdrowienie fizyczne i duchowe.
   
 7. W czwartek na Mszy Świętej o godz. 18.00 odbędzie się rozpoczęcie roku formacyjnego OAZY. Po Mszy Świętej spotkanie całej wspólnoty. Zapraszamy również do wspólnoty oazowej nowych uczestników, a w szczególności młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.
   
 8. Młodzież przygotowująca się do udziału w Światowych Dniach Młodzieży, za tydzień po wszystkich Mszach Świętych zaprasza na kiermasz ciast, dzięki któremu pragnie zdobyć dofinansowanie wyjazdu na spotkanie w Lizbonie.

 9. Rada Osiedla Świerczewo zaprasza w najbliższą niedzielę, 18 września na teren przedszkola przy ul. Jodłowej, gdzie odbywać Sie będzie festyn osiedlowy. Rozpoczęcie festynu o godz. 14.00, a zakończenie o godz. 17.00.
   
 10. Z komunikatów Kurii:
  „W środę, 14 września, będziemy przeżywać Święto Podwyższenia Krzyża Świętego i zarazem Dzień Modlitwy za Ukrainę. W tym dniu zapraszamy na centralne nabożeństwo do Archikatedry. Modlitwa rozpocznie się liturgią Mszy Świętej o godz. 18.00. Po liturgii nastąpi Droga Krzyżowa i adoracja Krzyża z możliwością indywidualnego podejścia do Krzyża oraz uczczenie Relikwii Drzewa Krzyża Świętego. Modlitwa ta będzie stanowić IV Stację przygotowań do Jubileuszu 2000-lecia Zbawienia i Odkupienia, obchodzonego w 2033 r.”
   
 11. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek, środę i piątek, przed i po południu (9.30-10.30; 16.00-17.30).
   
 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom, salezjanie życzą Bożego Błogosławieństwa i opieki Wspomożycielki Wiernych.
   
 13. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Kazimierz Łatwiński, l. 75, zam. ul. Kaliny;
  + Danuta Kiziukiewicz, l. 73, zam. ul. 26 Kwietnia.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie...
   
 14. Modlitwa do św. Michała Archanioła.
   

 

Dodał: Grzegorz 10 września 2022 (17:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2022 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu